רדיו "קול חי" ממשיך להוביל בציבור הדתי

תחנת הרדיו ממשיכה להוביל בשיעורי ההאזנה באופן משמעותי על המתחרות שלה בתחום.

ערוץ 7 , ד' בשבט תש"פ

רדיו "קול חי" ממשיך להוביל בציבור הדתי-ערוץ 7
רדיו קול חי
צילום: Yaakov Naumi/Flash90

תחנת הרדיו "קול חי" ממשיכה להוביל בשיעורי ההאזנה, גם בחציון השני של שנת 2019 בקרב הציבור הדתי והחרדי, כך עולה מסקר TGI.

על פי הנתונים זכתה התחנה ל-4.2% האזנה ו"קול חי מיוזיק" עם 3.5% בהשוואה לרדיו "קול ברמה" עם 2.7%, תחנת "גלי ישראל" עם 3% ו"כאן מורשת" עם 2.5% בלבד.

יו"ר קבוצת "קול חי", דליה איציק, המתמודדת במכרז על המשך הפעלת הרדיו אומרת כי "זו הוכחה ליכולת של אנשי הקבוצה להמשיך ולהצעיד את התחנה כמובילה בציבור הדתי והחרדי, כאשר בהובלתי – נפעל לשילוב נשים בתפקידים מובילים".

המנכ"ל אבי רוזן הוסיף, "אנו שמחים ומודים על הזכות להמשיך ולהיות כלי התקשורת המוביל בציבור הדתי והחרדי. אני שמח כי העבודה הקשה שאנו עמלים עליה – יחד עם כל עובדי שתי תחנות הרדיו – באה לידי ביטוי בסקר החשוב הזה, מודים למאזינים על אמונם בנו ומבטיחים להמשיך לשדר להם רדיו איכותי".

תחנת הרדיו "קול חי" משדרת במסגרת הרדיו האזורי כבר כמעט 25 שנה, ממשיכה להוביל בשיעורי ההאזנה בציבור הדתי והחרדי.

התחנה משדרת 24 שעות, שישה ימים בשבוע, באזור המרכז, ירושלים והדרום. התחנה שמשדרת שיעורי תורה, מוסיקה, בידור, חדשות ואקטואליה, השיקה השבוע את אולפן "המרוץ לבחירות". בימים האחרונים מונתה אסתי פלד עורכת המהדורה המרכזית לראש דסק האקטואליה בתחנה.

במסגרת קבוצת "קול חי" משודרת מאז 2017 גם תחנת הרדיו "קול חי מיוזיק" שמככבת גם היא בשיעורי ההאזנה עם 3.5% ושמה דגש בשידוריה על מוזיקה בלבד. שתי התחנות יחדיו מחזיקות בנתח מצטבר של יותר מ-7.5% האזנה, שממקמים אותן בצמרת שיעורי ההאזנה בתחנות הרדיו האזוריות בישראל בכלל, ובמגזר החרדי-דתי בפרט.