אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן צילום: פלאש 90

יושב ראש ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התייחס הערב (מוצאי שבת) לתוכנית השלום של טראמפ – וטען כי נתניהו משתמש בה כ"כלי ניגוח במאבק פוליטי".

"נתניהו עסוק רק בדיבורים", תקף ליברמן בריאיון לדנה ויס בחדשות סוף השבוע. "בשניים במרץ אזרחי המדינה יכריעו אם הם שולחים את הכסף שלהם לחיילים ולחינוך או לישיבות ולמשתמטים".

על החרדים אמר "כל עולה חדש שעשה צבא הוא יותר יהודי מדרעי וגפני. גנץ מתקפל - הח"כים של כחול לבן התאבדו בשביל גפני שיישאר בועדת הכספים".

מפלגת יהדות התורה הגיבה "האיש ההזוי איווט ליברמן שבגלל איבה אובססיבית לנתניהו מטריל מדינה שלמה מזה שנה ומוביל אותנו שוב ושוב לבחירות מיותרות ומבוזבזות על חשבון אזרחי ישראל. בניגוד אליו, יהדות התורה אינה מזגזגת, אלא עקבית בתמיכה בממשלת ימין בראשות נתניהו.

כפוליטיקאי הכושל ביותר בישראל, ללא כל הישג בעשרים שנה, שב הערב ליברמן לאולפנים בשקרים ובהסתה פרועה נגד החרדים, הליכוד, הערבים ומי לא. לאזרחי ישראל כבר ברור כי פתק ליברמן בקלפי משמעותו בחירות רביעיות, והגברת השיסוי בין האוכלוסיות".

בתנועת ש"ס הגיבו "ליברמן משקר, מזגזג וממשיך להוליך שולל את עם ישראל. לאחר שהבטיח ממשלת אחדות, ולאחר שפסל ממשלת אחדות, הוא מבין כי אינו רלוונטי בבחירות הקרובות, וממציא סיפורים על ממשלה דימיונית כדי לקושש קולות. שס שהקימה את גוש מפלגות הימין, תמכה ותמשיך לתמוך בבנימין כראש ממשלה גם בבחירות הקרובות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו