מפגן התמיכה המרגש של אוהדי בית"ר

פוסט בקשה למימון הסעות למשחקים לאנשים המתמודדים עם נכויות פיזיות קשות נענה באופן מרגש ביותר עם אלפי תגובות ועזרה מכל עבר

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' בשבט תש"פ

מפגן התמיכה המרגש של אוהדי בית"ר-ערוץ 7
אוהדי בית"ר. מפגן תמיכה מרגש ביותר
צילום: פלאש 90

מה שפוסט אחד יכול לעשות. לא בכל יום פוסט בקבוצת פייסבוק של אוהדי כדורגל מצליח לחבר ולאחד את כולם. כזה היה הפוסט שפורסם אמש בשעה 22:05 בקבוצת הפייסבוק של אוהדי בית"ר ירושלים, 'זר לא יבין זאת'.

היה זה כאשר אחת מהעובדות ב'בית פינגר', הוסטל שיקומי לאנשים המתמודדים עם נכויות פיזיות קשות, הראשוני מסוגו שהוקם בירושלים אחרי למעלה מ-4 עשורים, העלתה פוסט בקשה לעזרה למען הנכים שבמקום בכדי שאלה יוכלו להגיע למשחקי קבוצתם האהובה - בית"ר ירושלים.

לדברי העובדת, בשל העלות היקרה של ההסעות למשחקי הבית של בית"ר הנערכים באצטדיון טדי שבבירה, הסעות המצריכות נגישות לבעלי כסאות גלגלים, עד כה הצליחו אלה להגיע למשחק אחד בלבד.

הפוסט שהעלתה זכה לאלפי תגובות, שיתופים ותמיכה אחת רחבה וגדולה, אשר הבטיח את הגעתם של האנשים מההוסטל למשחק הערב אשר ייערך באצטדיון טדי שבבירה מול בני יהודה, כאשר הכרטיסים למשחק נתרמו על ידי אנשי המועדון הירושלמי.

לא רק אוהדי בית"ר סייעו לדבר כאשר גם אוהדי יתר קבוצות ליגת העל נענו לבקשת התמיכה הכספית, כאשר זו הופצה ברחבי המרשתת.

כעת, בזכות אלפי אוהדי בית"ר וקבוצות נוספות מרחבי הליגה, יוכלו האנשים המתמודדים עם נכות פיזית קשה ביום יום, לחוות מעט רגעי אושר ושמחה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il