סקודה קאמיק
סקודה קאמיקצילום: יצרן

צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג סקודה, החלה לשווק בישראל את דגם KAMIQ החדש.

ה- SUV הקומפקטי החדש של המותג הצ'כי משקף את פילוסופיית ה- Simply Clever, עם מנועים מתקדמים וטכנולוגיים, מרווח פנים נדיב במיוחד, אבזור עשיר ואקלקטי, פתרונות Simply Clever הכוללים בין היתר מערכת מולטימדיה תומכת עברית, רף בטיחות גבוה במיוחד הכולל 9 כריות אוויר ומגוון מערכות בטיחות אקטיביות שמגיעות כסטנדרט ועוד.

ה- KAMIQ יושק בישראל בשתי גרסאות מנוע. גרסת מנוע בנפח 1.0 TSI ובהספק של 115 כ"ס, וגרסת מנוע בנפח 1.5 TSI ובהספק של 150 כ"ס.

SKODA KAMIQ מעוצב בשפת העיצוב העכשווית והייחודית של סקודה. עיצוב זוויתי ומחודד ברוח אומנות הקריסטל הצ'כית למראה מסותת ואלגנטי. מאפייני העיצוב החדשים כוללים את מתיחת השבכה הקדמית, כשעיצוב "המפרשיות" הקלאסי "יורד" לתוך הפגוש, הפנסים האחוריים מודגשים ובולטים מגוף הרכב, וכיתוב האותיות "סקודה" על תא המטען מחליף את הלוגו.

חזית רכב דינמית בעלת מכסה מנוע קמור המציג את לוגו החץ המוכר, כשיחידות התאורה הכוללות פנסי LED מתפצלות עם פס עליון של תאורת יום LED. צדי הרכב כוללים קו אופקי המתמשך מהחזית, לאורך החלק העליון של הרכב, ומשתלב עם עיצוב החלק התחתון של הדלתות.

גג הרכב משתפל בסופו ומעניק צללית דינמית עם קשתות נשיאה המגיעות כסטנדרט. החלק האחורי של הרכב כולל יחידות תאורה זוויתיות במבנה קריסטלי הכוללות איתות דינמי (Style) ונמתחות לצדי הרכב ופנים תא המטען, כשמתחתן כיתוב האותיות SKODA. להשלמת המראה הדינמי, תחתית הרכב מאחור כוללת דיפיוזר בצבע כסוף.