יעקב אחימאיר
יעקב אחימאיר צילום: עצמי

ועדת פרס ירושלים לשנת תש"פ החליטה להעניק את פרס ירושלים לתקשורת הגונה, לעיתונאי יעקב אחימאיר.

במכתב שנשלח לאחימאיר מטעם יו"ר העיתון בשבע, דודו סעדה, נכתב, "הוועדה גאה בהחלטתה להעניק את אות הכבוד על פס הקול המלווה את עם ישראל בתקשורת הישראלית שנים רבות וברגעים בלתי נשכחים, ובהיותו המצפן של השידור הציבורי ביושר ואמת ובקור רוח".

כנס ירושלים יתקיים בפעם ה - 17 בימים שני ושלישי 24-25/02 (כ"ט - ל' בשבט תש"פ) במלון קראון פלאזה בירושלים.

הכנס יעסוק במגוון נושאים העומדים על סדר היום הציבורי במדינת ישראל, כשבוע לפני עוד מערכת בחירות בפעם השלישית בשנה האחרונה. בכנס ינאמו ראשי מפלגות, ח"כים, אנשי תקשורת, רבנים, אנשי עסקים ואישי ציבור

כמו כן, יחולקו בכנס 12 פרסי ירושלים, לשורה של אישים וגופים שנמצאו ראויים להוקרה בעקבות תרומתם המשמעותית לעם ישראל, בפעילות ציבורית לאורך השנים.

יו"ר קבוצת העיתון בשבע דודו סעדה ציין, "כנס ירושלים המתקיים זו השנה ה-17 ברציפות, ומשמש במה לדיון ציבורי רחב בנושאי יהדות מדינה מודרנה וכלכלה. מידי שנה עולים שרי ממשלה, אנשי תקשורת, אישי ציבור, מובילי דעת קהל, אנשי כלכלה ובטחון על מנת לדון באופן מקיף בענייני החברה בישראל".

"הכנס מעלה את הנקודות הרגישות לצד דילמות חברתיות של העם היהודי בארץ ישראל, כשבשנתיים האחרונות אנו גם עדים למצב בו התאריך הקבוע בו הכנס מתקיים כבר שנים, נופל שבוע אחד לפני בחירות לכנסת ישראל. אין ספק כי הבחירות השלישיות תוך שנה בישראל, מהווים את שיא המחלוקת בציבוריות הישראלית", הוסיף סעדה.

לדבריו, "כנס ירושלים שמח לארח אורחים חשובים מהארץ ומחו"ל, דוברים מרואיינים ומראיינים, נתפלל כי נמצא את הדרך לחבר ולאחד את החברה בישראל מתוך שיח מכבד ומכובד בנועם ודרך ארץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו