ראיון מיוחד: הרב יעקב אריאל על הזכייה וה"סערה"

איש התקשורת גל אוחובסקי, נשיא ארגון הנוער של תנועת הלהט"ב, זועם על הענקת פרס ישראל לרב יעקב אריאל.

בטור שפרסם באתר MAKO כתב אוחובסקי, ''זה האיש שחושב שאני 'נכה'. זה האיש שאם הייתי חלילה אדם צעיר בקהילה שלו, ובא רועד בגיל 16 להתייעץ איתו, היה שולח אותי לחיי שקר והכחשה, עם סיכוי להביא אותי לכדי התאבדות''.

לדבריו, ''הרב אריאל גם התגאה בכך שיש לו הרבה הצלחה עם 'טיפולי המרה'. גם הרב שמואל אליהו שיצא להגן אליו אצל אילנה דיין הסביר שזה ממש עובד. באיזה עולם בדיוק? שרלטנים שכמותם''.

אוחובסקי מציע שעל הבמה בטקס פרסי ישראל ''יתנופף גם דגל איראן'', כי שם ''מצאו פתרון נהדר להומואים: תולים אותם בכיכר העיר.

''אז איראן זה לא כאן? אולי. אבל הרב שמואל אליהו, חבר מועצת הרבנות הראשית, שאמר לאילנה דיין שהוא ממש לא יכול יותר עם הטרור הלהט"בי, לא טוב בהרבה מהאייטולות. והטמבל שקרא לנו 'נכים' ראוי בכלל שיזרקו עליו עגבניות בכיכר העיר. אולי תהיה חמוד ותציע לנו לקבל 'תו נכה'. עם בעיות החניה בתל אביב זה יכול להיות סטארט אפ''.

בהמשך המאמר קורא אוחובסקי ''הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולהגיד: די לטרור הרבני! לצערי אנשים דתיים ומסורתיים, כולל כאלה שהם חלק מהקהילה שלנו, מכבדים באופן כמעט עיוור רבנים. הם מעדיפים דיון כאילו מנומס, מכבד. אבל מה לעשות שבמתק שפתיים זה לא עובד. האנשים האלה ממשיכים להגיד עלינו דברים בלתי מתקבלים על הדעת. הגיע הזמן להחזיר מלחמה. מלחמת דת.

''אנחנו הרי אוהבים להפגין, אז כבר מחר בצהריים נפגין ברחבי הארץ. ואת המלחמה ברבנים נמשיך לנהל בכל הכוח''.