קופאים מקור?הכירו את מזגני האינוורטר שעובדים בכל מזג אוויר

דני ישראל, מהנדס בחברת תדיראן, מספר על הפיתוחים החדשים והמתקדמים של החברה בתחומי המיזוג המשולב ואף חימום המים.

בשיתוף תדיראן , י"ג בשבט תש"פ | עודכן: 22:01

בחברת 'תדיראן' שמענו על פתרונות המיזוג המתקדמים ביותר והמותאמים לדרישותיו של הצרכן הישראלי. דני ישראל, מהנדס בחברה, מספר על הפיתוחים החדשים ואף נותן הצצה אל העתיד.

על טכנולוגיית האינוורטר מספר ישראל כי זו מאפשרת ויסות תפוקה בהתאם לדרישה, כלומר לטמפרטורה המבוקשת, "האינוורטר מאפשר למזגן לעבוד בצורה גמישה יותר, בנוחות מרבית תוך חיסכון בחשמל. האינוורטר , בעיקר בחורף, מונע את התחושה של היובש והמחנק מאחר והמדחס מתאים את התפוקה לדרישת הטמפרטורה בפועל".

עוד מציין ישראל את יעילותו של האינוונטר בחסכון בחשמל. "אנשים מחפשים מזגן שיצרוך כמה שפחות חשמל ויעבוד ביעילות גבוהה ולצורך זה יש את מזגן האינוורטר. יש מזגנים עיליים ויש מזגן מיני מרכזי בטכנולוגיה הזו".

בהמשך הדברים מספר ישראל על מערכת לבקרת חדרים המאפשרת בחירת טמפרטורה מותאמת לכל חדר בנפרד באמצעות שלט במזגני המיני מרכזי.

על מענה למשפחות ברוכות ילדים מספר ישראל על 'תדיראן סנס' ש"נולד מתוך צורך לתת מענה ביחידות מיני מרכזיות שקטות יותר. התדיראן סנס משלב גם יכולת בנוסף לשבע המהירויות גם פתרון של ויסות טמפרטורה בכל חדר באמצעות מערכת בקרת חדרים ובנוסף חיסכון בחשמל. ב'סנס' לאחר הגדרת טמפרטורה לכל חדר הטמפרטורה הזו משורת ליחידה חיצונית במזגן והמזגן יודע להעלות או להוריד תדר במדחס ולהתאים את התפוקה בהתאם לדרישות".

על מהפיכת ה-VRF BOX מספר ישראל כי המוצר "נולד מתוך כוונה לתת פתרון למקומות שבהם הלקוח רוצה יחידה פנימית בכל חדר, וזו יכולה להיות מסוגים שונים, אם כמזגן עילי או יחידה נסתרת לחדר שינה או יחידה מתועלת לסלון. על יחידה חיצונית אחת של מנוע ניתן להרכיב עד עשרה סוגים שונים של יחידות פנימיות".

"המערכת הזו מכילה מעטפת של פתרונות שליטה ובקרה חכמה, אם באמצעות אפליקציה ייעודית של תדיראן, באמצעות חיבור לבית חכם מובנה ללא תוספת עלות ופתרונות ללקוחות שומרי שבת המאושרים על ידי משמרת השבת והמכון הטכנולוגי להלכה".

עוד מוסיף ישראל את הערך המוסף של רכישה ממפעל ישראלי, רכישת 'כחול לבן' המחזקת את הכלכלה הישראלית. המיני מרכזי מיוצר הכול במפעל בעפולה וה-VRF BOX מיוצר גם הוא בישראל. אנחנו שומרים על פיתוח כול לבן. מחלקת הפיתוח של תדיראן היא מחלקה גדולה וחזקה, עם כל הידע והניסיון המצטבר מעבר למפעל המייצר את המזגנים. יש לזה ערך מוסף במוסדות ופרוייקטים שמעדיפים תוצרת ישראל".

בדבריו מציין ישראל את חשיבות מתן השירות על ידי תדיראן עצמה ולא על ידי חברות חיצוניות. "כל זה מעניק מעטפת של פתרונות ללקוח, לא רק בסל המוצרים והאיכות להם אלא גם בתמיכה מבחינת שירות ופיתוח".

עולם חימום המים

החברה משיקה כעת דוד חדש Tadiran Watec שפועל בטכנולוגיית המזגן ומספר מים חמים במהירות ובחיסכון של עד 70% מצריכת החשמל. כמו גם מערכת חדשה שנועדה להסדיר מים חמים על ידי ספיחת החום מהסביבה.

כמו כן תדיראן פיתחה מזגן מהפכני, Tadira Hybrid שמחמם את מי הדוד ע"י שימוש חכם בחום שהמזגן פולט, וכך מקבלים מים חמים בחינם. "במקביל פיתחנו מערכת 'תדיראן הייבריד' שמשלבת מערכת אינוונטר מיני מרכזי עם חימום מים לצריכה. כל זה נותן לנו יתרון והובלת שוק בעולם חימום המים".

מתעניינים בהתאמת מזגן חדש? לחצו ליועץ המזגנים הוירטואלי של תדיראןטוען....