שר הביטחון נפתלי בנט:
החלת הריבונות - להצבעה מיידית בממשלה

שר הביטחון ויו"ר ימינה קורא לנתניהו להביא את החלת הריבונות להצבעה מיידית בממשלה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ג בשבט תש"פ

נפתלי בנט באריאל
נפתלי בנט באריאל
צילום: הלל מאיר

שר הביטחון ויו"ר ימינה קורא הערב (מוצאי שבת) לראש הממשלה נתניהו להביא את הצעת החלת הריבונות להצבעה מיידית בממשלה.

"לעולם לא יהיה רגע יותר מתאים להחלת הריבונות בארצנו. אני קורא לראש הממשלה נתניהו להביא את החלת הריבונות ביהודה ושומרון להצבעה מיידית בממשלה. ראש הממשלה, אנחנו נהיה לימינך! ללא ריבונות, נקבל מדינת טרור פלסטינית שבירתה ירושלים".

בכנס פעילי הליכוד שנערך הערב (מוצאי שבת) במעלה אדומים אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו "בשבוע שעבר הגענו לרגע השיא - תוכנית המאה. היא כוללת מהפך היסטורי. עד עכשיו, בכל התוכניות המדיניות, ישראל היא זו שנדרשה להסכים לוויתורים ממשיים.

קראו לזה 'מחוות'. הפלסטינים לא נדרשו לתת שום דבר. עכשיו קרה ההפך הגמור - ישראל מקבלת דברים ממשיים ואילו הפלסטינים צריכים למלא שורה של דרישות. בין אם הפלסטינים יעמדו בדרישות או לא, ישראל תזכה לגיבוי אמריקני על החלת החוק הישראלי בבקעת הירדן ובצפון ים המלח ועל כל היישובים היהודיים ביהודה ושומרון, כולם בלי יוצא מן הכלל.

אנחנו בעיצומו של תהליך המיפוי בשטח שעל פי תוכנית טראמפ יהיה חלק ממדינת ישראל. זה הרבה שטח. אנחנו נוביל את זה והנשיא טראמפ ילך על זה, אני סומך עליו לגמרי ואני סומך עליי לגמרי. אבל אני לא סומך על בני גנץ. אם זה תלוי בגנץ - זה לא יהיה".