"הזירה הקשה" שהפכה לערב הצדעה למפקד זק״א ירושלים בנצי אוירינג

אוירינג הוזמן ל”זירת רצח” במעלה החמישה ומצא את עצמו במסיבת הוקרה לרגל יום הולדתו בהשתתפות עשרות חברים, מוקירים ומתנדבים.

תגיות: זק"א
ערוץ 7 , י"ד בשבט תש"פ

אמש (מוצאי שבת) סמוך לשעה 21:00 קיבל מפקד זק״א ירושלים בנצי אוירינג טלפון בהול מקצין המז"פ בירושלים על אירוע חריג, זירה קשה באולמי סקויה במעלה החמישה סמוך לירושלים, בהגעת המפקד חיכו לו קציני מז"פ, שוטרים ומתנדבי זק"א שהכניסו אותו לאולם. עם פתיחת הדלת חיכו לו 300 אנשים כדי להוקיר תודה על 35 שנות עשייה וברכת יום הולדת שמח.

בין המשתתפים שהגיעו להוקיר ולברך: הרב דוד לאו הרב הראשי לישראל , הרב שמואל רבינוביץ רב הכותל והמקומות הקדושים , רב ארגון זק״א הרב יעקב רוז׳ה, חברי הכנסת הרב אורי מקלב והרב יצחק פינדרוס, סגן ראש עיריית ירושלים הרב אברהם בצלאל, יו״ר זק״א יהודה משי זהב, קציני המז״פ משטרת ישראל מרחב ירושלים. קציני כיבוי, מתנדבי ארגוני ההצלה ומתנדבי זק״א מחוז ירושלים.

הערב נפתח בדברי ברכה של הרב הראשי לישראל "זו הזדמנות מיוחדת לומר תודה רבה על עשיה מיוחדת למעל הכלל והפרט וברכת הדרך לעוד שנים מבורכות של עשייה ורק לדברים טובים" הרב הדגיש את הדאגה האמיתית של בנצי למשפחות השכולות ברגעים הקשים שלהם.

חבר הכנסת אורי מקלב שיבח את מפקד זק״א ירושלים וסיפר שאין אירוע חריג שבסוף הוא לא מקבל טלפון מזק"א ועל הקו בנצי אשר לוחם למען כבוד המת ועוזר לאנשים ביום ובלילה בשעות לא שעות כדי להביא את כל אחד לקבר ישראל בצורה מכובדת.

יהודה משי זהב, יו״ר זק״א אמר"אני מכיר את בנצי מהילדות כשעוד היינו רצים יחד מאירוע לאירוע כדי לעזור, בנצי הגיע לכל הזירות הקשות שהיו במחוז ירושלים, ראה את כל הזוועות וסייע למאות אנשים ברגעים הכי קשים בחייהם. בנצי הקים דור של חיילים חדשים בירושלים, מתנדבים אשר רצים איתו בכל אירוע כדי להציל חיים ולמתן כבוד המת, מרגש לראות את כל האנשים שהגיעו להשתתף ולהוקיר תודה לאיש הגדול איש שכל כולו חסד של אמת.

בסיום האירוע העניק יו"ר זק"א גביע עם הקדשה מרגשת ותעודת הוקרה בשם כל מתנדבי זק"א ירושלים.