מצלמת אבטחה
מצלמת אבטחהIstock

מצלמות מכל הסוגים והמינים הפכו במהלך עשרים השנים האחרונות למוצר נפוץ ביותר, ממגוון רחב של סיבות.

אחת הסיבות המרכזיות לכך היא ההוזלה המשמעותית של סוגים רבים של מצלמות, בשילוב העובדה כי כיום מצלמות משוכללות יכולות לעשות אלף ואחד דברים שונים ביעילות ובאיכות שכלל לא היו מוכרות בעולם רק לפני כמה עשורים ספורים. לכן רבים גם רוכשים כיום מצלמות מסוגים שונים לשימוש עצמאי, דוגמת מצלמות אבטחה לבית, לבית העסק או לכל מקום אפשרי אחר.

בבואנו לרכוש מצלמות אבטחה ביתיות או למקום העסק, כיצד נוכל להבטיח כי אנחנו מקבלים תמורה טובה וגבוהה ביחס למחיר שאנחנו משלמים עבור המצלמה?

מצלמות אבטחה איכותיות במחירים נמוכים יש דבר כזה!

אם אנחנו מעוניינים ביחס גבוה יחסית של תמורה עבור מחיר, נוכל לנסות למצוא את מצלמות האבטחה לבית ולעסק המביאות את התמורה הגבוהה ביותר, את אלו הנמכרות במחירים הנמוכים ביותר או גם זה וגם זה. ובכן, בכל הנוגע למחירים נמוכים, החדשות הטובות הן כי כיום ניתן למצוא מצלמות אבטחה איכותיות ביותר, במחירים שלפני כמה שנים בלבד היו נשמעים לנו דמיוניים לחלוטין.

בטווח מחירים של 200 עד 300 שקלים (מחירים מגוחכים ממש עבור משהו כמו מצלמת אבטחה מתקדמת...) ניתן למצוא מגוון מצלמות אבטחה איכותיות של חברות מוכרות, מצלמות אשר מצלמות באיכות גבוהה ומגיעות עם כל הפיצ'רים הבסיסיים והמרכזיים שאנחנו רוצים ממצלמת אבטחה.

כאמור, חלק מהעובדה כי ניתן למצוא כיום מצלמות מסוגים רבים ושונים כמעט בכל מקום אליו אנו מפנים את המבט נובע מכך שרמת המחירים של מצלמות בכלל, ומצלמות אבטחה בפרט, היא נמוכה מאין כמוה. מבחינתנו, ניתן בקלות לנצל מצב זה ולהבטיח כי אנחנו רוכשים מצלמות אבטחה איכותיות, בהן האיכות גבוהה ביותר, במיוחד בהשוואה למחירן...

מצלמה ברמת איכות גבוהה הנותנת מענה לצרכים שלנו

עד כה עסקנו בצד אחד של המשוואה – רמת מחירים נמוכה. אך מה עם הצד השני – תמורה גבוהה מהמוצר עצמו?

ובכן, על מנת להבטיח שאנחנו רוכשים מצלמות אבטחה איכותיות באמת, כאלו אשר אכן ישרתו אותנו נאמנה ויתנו לנו את מה שאנחנו זקוקים לו, עלינו להגדיר קודם כל את הצרכים שלנו מהמצלמות הללו – האם אנחנו זקוקים לרשת של מצלמות המחוברות כולן לאותו מחשב? האם אנחנו זקוקים למצלמה מיוחדת אותה ניתן להסוות?

האם, בהתייחס למיקום המיועד עבורה, חשוב לנו שהמצלמה תוכל לבצע סיבוב מלא של 360 מעלות? האם אנחנו מחברים את המצלמה למרכז שליטה מקומי או שאנו מעוניינים לשלוט עליה גם מרחוק, באמצעות wi fi? כמה זיכרון אנו מעוניינים שיהיה למצלמה? האם חשוב לנו נפח אחסון גדול או שמא היא תהיה מחוברת למחשב על זיכרון פוטנציאלי רחב ביותר?

כך, כדאי לשאול את עצמנו עוד ועוד שאלות טכניות ורלבנטיות ולהגדיר בצורה מפורטת ככל הניתן את הצרכים הספציפיים שלנו מהמצלמה. לאחר מכן, יהיה קל הרבה יותר למצוא את הדגם המתאים ביותר עבורנו, ולהבטיח כי המצלמה שאנו רוכשים אכן נותנת מענה לצרכים שלנו.

היכנסו לקטלוג מצלמות אבטחה להזמנה אונליין באתר או בחנויות הרשת. היכנסו לאיתור חנות מחשבים קרובה .