שלהבת חסדיאל מונתה למנכלי"ת האיגוד הירושלמי למאבק בהתמכרויות

שלהבת חסדיאל תעמוד בראש האיגוד הירושלמי למאבק בהתמכרויות. "נמנע בנחישות הידרדרות של נוער במצוקה ואוכלוסיות בעלות גורמי סיכון".

ערוץ 7 , ט"ו בשבט תש"פ

שלהבת חסדיאל
שלהבת חסדיאל
צילום: ללא

הוועד המנהל של התאגיד בחר בשלהבת חסדיאל לתפקיד המנכ"לית, לאחר תהליך מיון ארוך.

האיגוד הירושלמי למאבק בהתמכרויות הוא תאגיד עירוני העוסק בחינוך, מניעה, טיפול והסברה בתחום ההתמכרויות לאלכוהול וסמים בירושלים. האיגוד נוסד בשנת 1991 על ידי העירייה ומאז פועל בתחום המאבק בהתמכרויות, נוער וילדים בסיכון ורווחה.

חסדיאל עוסקת בתחום הייעוץ למגזר השלישי, בניהול ובתקשורת. היא הובילה פרוייקטים של חיבור אוכלוסיות ומגזרים מטעם האו”ם, חברה במועצה הציבורית לתרבות ואומנות במשרד התרבות, שימשה יועצת לקידום תרבות למגזר חרדי בחברה העירונית ‘אריאל’, כיהנה כדירקטורית בחברה הציבורית ‘ויליפוד’ ובתפקידים בכירים בתקשורת.

שלהבת חסדיאל אמרה, "זהו אתגר חברתי חשוב ממעלה ראשונה ואני רואה זאת כמחויבות ציבורית לקדם את האיגוד הירושלמי כגוף מוביל בתחום פיתוח החוסן האישי, המשפחתי והקהילתי לקידום ההתפתחות והצמיחה תוך מענה מיטבי באמצעות איגום המשאבים העירוניים וכן לייצר ולהוביל מניעה והסברה בכל הקשור לנגע הסמים וההתמכרויות. אני מודה לוועד המנהל של האיגוד הירושלמי על האמון ושיתוף הפעולה. יחד נשקיע כוחות בקידום הנושא החשוב ולמנוע הידרדרות של נוער במצוקה ואוכלוסיות בעלות גורמי סיכון אחרים, במקצועיות ובנחישות".

לורה ורטון, חברת מועצת העיר, הוסיפה ואמרה: "אני שמחה מאוד שאישרנו היום את מינויה של אישה לעמוד בראש תאגיד עירוני. אני מאחלת לה המון הצלחה בתפקיד החשוב במאבק למען תושבנו. כמובן אעשה הכל לסייע לה כחברה בהנהלת התאגיד וכאישה".