שלי יחימוביץ חוזרת לרדיו: תגיש תוכנית עם יגאל גואטה

יחימוביץ וגואטה יגישו תוכנית יומית ברשת ב׳. ״יש לנו הרבה על מה להתווכח, המון על מה להסכים, ושפע של דברים לצחוק עליהם ובגללם״.

ערוץ 7 , ט"ז בשבט תש"פ

שלי יחימוביץ חוזרת לרדיו: תגיש תוכנית עם יגאל גואטה-ערוץ 7
שלי יחימוביץ'
צילום: אסתי דזיובוב/TPS

חברת הכנסת לשעבר שלי יחימוביץ תגיש תוכנית יומית בכאן רשת ב׳ יחד עם חבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה.

״שמחה ונרגשת על הציוות הזה, שנולד בראשו של מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ, בשנייה שבה הודעתי על פרישה מהפוליטיקה. קבלתי עוד המון הצעות, יפות וטובות, אבל זה פשוט הרגיש לי כרגע הכי נכון. אישית, מקצועית וערכית״, סיפרה יחימוביץ.

התוכנית תיקרא ״שלי וגואטה״. יחימוביץ כתבה בדף הפייסבוק שלה: ״יגאל ואני נעשינו חברים בערך בשבוע הראשון שבו הוא נכנס לכנסת, ואני כבר הייתי ח"כית וותיקה. מייד היו לנו עניינים משותפים להסתער עליהם, הכימיה בינינו היתה מיידית.

״אנחנו חברים טובים אף שאנחנו שייכים לשני שבטים שונים. יש לנו הרבה על מה להתווכח, המון על מה להסכים, ושפע של דברים לצחוק עליהם ובגללם (טוב, הוא באמת מצחיק אותי).

״חושבת שאחד הדברים המשותפים לנו, הוא ששנינו אמנם מאוד מחוייבים לתפיסות העולם שלנו, אבל מסרבים לתעב אוטומטית את ״השבט השני״. שנינו גם שילמנו מחירים פוליטיים על היעדרה של אונת העוינות, שהיא כידוע, למרבה הצער, אחד הדלקים הנפיצים והאפקטיביים בחיים הפוליטיים.

יחימוביץ הוסיפה ״נעלה לאוויר ב-4 במרץ, בימים א-ד, מהשעה חמש אחר הצהריים ועד השעה שש וחצי. ויגאל ביקש להוסיף: בשם השם נעשה ונצליח. אחלו לנו בהצלחה״.

שרון עמית, מנהלת כאן רשת ב', מסרה "אנחנו שמחים על חזרתה של שלי יחימוביץ לשידור הציבורי ולכאן רשת ב', ומזמינים את המאזינים שלנו להקשיב לדיאלוג שיתפתח באולפן ולהיות מעורבים - מחכים לכם. אין לי ספק שהתוכנית החדשה 'שלי וגואטה' תמשיך את מגמת העלייה בהאזנה של רצועת הערב. בהזדמנות זאת אני מבקשת להודות לרן בנימיני על עבודתו המצוינת בכאן הערב יחד עם גואטה בשלוש השנים האחרונות ועוד קודם לכן ברשות השידור. בנימיני ימשיך להיות חלק מצוות המגישים הבכירים של רשת ב ויגיש יומנים ותוכניות בכאן ב״.