סמוטריץ' לחניכות: "אתן מובילות את הציונות הדתית"

קרוב ל-10,000 חניכי תנועת אריאל יצאו אתמול לטיול 'בעקבות דוד המלך'. המסע התקיים ביער להב, בסמוך לאחד המקומות בהם משערים ששכנה צקלג הקדומה, עירו של דוד המלך כשברח משאול.

כ-2,800 חניכים בנים יצאו למסע בבית ג'וברין בסימן "להיות אנשים גדולים שהולכים עם האמת שלהם עד הסוף".

מזכ"ל התנועה דביר עמיאור אמר, "חניכי אריאל יצאו למסע ט"ו בשבט בסימן 'להיות אנשים גדולים'- הנושא השנתי המלווה את התנועה כבר מחודש הארגון. עם ישראל נמצא כעת בימים גדולים, בהזדמנות שנוצרה לחזק את הריבונות על כל חלקי ארץ ישראל. חניכי התנועה שיצאו לטיול במזג אויר סגרירי וקריר מצביעים ברגליהם ואומרים- 'אנחנו אוהבים את הארץ שלנו' בכל תנאי. טיילנו היום בדרכיו של דוד המלך, מתוך חיבור גדול לדמותו אנו צועדים היום בשביליו ומשתדלים להמשיך את דרכו".

שר התחבורה ובוגר התנועה, בצלאל סמוטריץ', הגיע לבקר את החניכות ביער להב ואמר: "יש במה להתגאות. גאווה גדולה להיות חלק מתנועה מובילה, פורצת דרך שמרימה גבוה את התורה במדינת ישראל ובארץ ישראל ולא מתביישת בזה".

"אתן מובילות את הציונות הדתית וצריך לומר את זה בלי להתבייש. הערכים, במסירות, באידיאלים, באהבת הארץ והתחברות אליה דרך רגליים, בהתיישבות- בכל מקום בו הסניפים נמצאים. עצמונה, נצרים, נווה, כיף גדול להיות כאן".

חניכות אריאל ביער להב
חניכות אריאל ביער להב צילום: ללא