מפלגת ימינה השיקה את קמפיין הבחירות

מפלגת ימינה קיימתה הערב אירוע השקה לפעילים. השר בנט: "אנחנו כפסע מהנהגת המדינה". צפו

ערוץ 7 , י"ז בשבט תש"פ | עודכן: 23:05

מפלגת ימינה השיקה הערב (רביעי) את קמפיין הבחירות שלה באירוע בו פנתה לפעילי המפלגה להיות 'שגרירים' ולהביא פעילים נוספים ומצביעים לקלפיות.

את הכנס פתח יו"ר המפלגה ושר הביטחון נפתלי בנט. "רק ימינה חזקה תביא ריבונות. אומרים תיכף ותיכף, ואחרי הבחירות, כמו שחאן אל אחמר יפונה. זה לא כל כך קרה. מה שלא עשו ב-42 שנה, לא יעשו עכשיו".

בנט הצהיר כי "המפלגה היחידה בכנסת ישראל שהיא נגד מדינה פלסטינית ונגד מסירת סנטימטר אדמה של ארץ ישראל לערבים - עכשיו, ואף לכם. אנחנו לא מוסרים כלום לערבים. אף אחד לא יטיף לנו על הימניות, על הציונות, על אהבת ארץ ישראל, כולנו פה שירתנו את המדינה.
כל האנשים הטובים פה".

"אנחנו כפסע מהנהגת המדינה. יש לנו שר תחבורה מדהים, נמרץ, חכם, ערכי, שהוא לא מתנצל, וחבר.
הוא גם חבר קבינט. 3 חברי קבינט יש לימינה. יש לנו שר חינוך מצוין, ויש לנו את מי שבארבע שנים עשתה במערכת המשפט מה שלא עשו 40 שנה. כי זה ימינה, זה ימינה. איילת שקד, בצלאל סמוטריץ, מתן כהנא, שירלי פינטו, אופיר סופר, שרה בק, אורית סטרוק, שולי מועלם - זה ימינה. איזה מגוון. וכל אלה שמספרים לנו ש״אנחנו חשוכים״, מכל המפלגות אצלנו החשוכים יש 5 מתוך עשרת המובילים - הם נשים. אנחנו לא עושים מזה עניין, לא בחרנו בפינצטה. אז איזה גאווה", הוסיף.

לדברי בנט, "עברנו שנה קשה, גם אני או בעיקר אני אחראי לדבר הזה. כשטועים צריך לדעת לתקן. כולנו למדנו, והתבגרנו. בשוליים יש לנו חילוקי דעות, האם גיור צריך להיות ככה או אחרת - אז בסדר, נסכים לא להסכים. אבל אנחנו מסכימים שהדרך שלנו מבוססת על אהבת ארץ ישראל, עם ישראל, תורת ישראל, ואנחנו גאים בזה".

"יש המון אהדה אבל עם אהדה לא הולכים למכולת. אנחנו הולכים ל-4 שנים שבהן אם ימינה תהיה חזקה נחיל ריבונות על כלל יהודה ושומרון. אם נהיה חלשים, המפה בתכנית המאה היא של מדינה פלסטינית.
זו תכנית עם סכנות ענקיות אבל גם הזדמנות ענקית. המטרה של מחוללי התכנית היא 2 מדינות ל-2 עמים. בלי ימינה חזקה תקום מדינת טרור פלסטינית שבירתה ירושלים, רק אנחנו נעצור את זה".

השר התייחס לטענות לפיהן מפלגת ימינה תחבור לכחול לבן. "כל הזמן מפריחים שקרים ושמועות.
שנלך עם גנץ ועם זה ועם זה. ברור שנלך לממשלת ימין בראשות נתניהו. בשום מצב לא אכנס לממשלת שמאל אנטי-דתית של גנץ ולפיד שרוצים לפגוע בכל מה שאנחנו מאמינים. אנחנו בלי ריבונות לא נכנסים לממשלה".

יו״ר מרכז ישיבות ואולפנות בנ״ע הרב חיים דרוקמן בירך את הקהל ואמר, "לא באתי לכאן לדרוש דרשות, באתי לכאן לומר שזו מצווה גדולה לעשות הכל על מנת שרשימת ימינה שהיא רשימת הציונות הדתית האחת והיחידה תהיה לה נציגות גדולה בכנסת ובממשלה, בעלת השפעה מרובה".

"אין ספק שהפוטנציאל להצביע עבור הציונות הדתית הוא אדיר ואין כל סיבה שיצביעו עבור רשימות אחרות. אני חוזר ואומר לכם שאנו צריכים לעשות הכל כדי שיותר ויותר אנשים שהם שייכים לציבור שלנו ולאידאלים שלו יצביע ימינה", הוסיף הרב.

שר החינוך הרב רפי פרץ אמר,"אם אנחנו נצליח להוציא את הציונות הדתית מהבתים ולבחור ימינה נצחנו את הבחירות. זה תלוי בנו".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ הצהיר כי "חייבת לקום ממשלת ימין, פשוט כי אחרת זה יהיה אסון. בתורה ובזהות היהודית של המדינה, בארץ, בהתיישבות, בחקלאות ובציונות. בביטחון, בכלכלה, ובמערכת המשפט".

"מדינת ישראל חייבת ממשלת ימין כדי להמשיך בתנופת הפיתוח שלה. כדי לשמור עליה יהודית וציונית, כדי להמשיך ולפתח את ההתיישבות, לקבוע עובדות בשטח ולהביא להמשך ההכרה הבינלאומית בעובדות האלה, להעלות את יהודי העולם מן הגלויות כולן לארץ ישראל ולפעול לקליטתם הטובה במדינת ישראל, להילחם בטרור, לתקן את מערכת המשפט, לקדם את הכלכלה והחברה".

שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד אמרה, "אסור לנו להגיע למצב שהרשימה המשותפת גדולה פי שתיים מהרשימה של הציונות הדתית. השמאל הישראלי בונה על העייפות של הימין האידאולוגי. ימינה קטנה טובה להם להקמת מדינת פלסטין בלב לבה של ארץ ישראל. הם מתבוננים בנו. מקווים לראות אותנו מרוטים ומפקירים את הקלפיות".

"הם יודעים שעם מפלגות הימין מרכז הם יוכלו להסתדר. אנחנו מוכרחים להילחם ולנצח", סיכמה שקד.טוען....