הרב חיים דרוקמן: "לעשות הכל כדי שנציגות ימינה בכנסת תגדל"

הרב חיים דרוקמן נשא דברים בכנס השקת הקמפיין של מפלגת ימינה והגדיר את הפעילות למענה 'מצווה גדולה'. "שהצעירים יחזקו את הרשימה".

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , י"ז בשבט תש"פ

הרב חיים דרוקמן, מראשי הרבנים בציונות הדתית, נשא דברים בכנס מפלגת ימינה במכבייה וקרא לפעול להצלחת המפלגה.

"באתי לומר שזו מצווה גדולה לעשות הכל על מנת שרשימת ימינה, שהיא רשימת הציונות הדתית האחת והיחידה, תהיה לה נציגות גדולה בכנסת ובממשלה בעלת השפעה מרובה", אמר הרב.

הוא הוסיף, "תורתנו היא תורת חיים שלמה - הכוללת מצוות של בין אדם למקום ומצוות של בין אדם לחברו ומצוות של בין אדם לעמו, לארצו ומדינתו. אנחנו ניצבים עכשיו בפני מצווה אדירה לעמנו, לארצנו ולמדינתנו, שכל אלה חשובים לנו ביותר. אנחנו צריכים להשקיע כדי לוודא שאכן נתקדם ולא חלילה אחרת".

לדברי הרב דרוקמן יש להשקיע בכך שהדור הצעיר של הציונות הדתית יגיע להצביע בהמוניו. "אני מבקש להזכיר לכם שלפני שמונה שנים הציונות הדתית קיבלה 12 מנדטים. אסור שיהיו פחות, חייבים להיות יותר. גידלנו מאז דורות של בנים ובנות שאין כל סיבה שלא יצביעו ויחזקו את הציונות הדתית על כל מה שהיא מאמינה שיש לזה חשיבות חיונית".

"מי שדואג להמשך המורשת שלנו, לעתידה של ארץ ישראל, הרשימה היחידה שודאי תעמוד על כל הדברים האלה לאורה של תורת ישראל היא רשימת ימינה של הציונות הדתית", סיכם הרב.