דניאל נדרס על קורקינט לעיני אחותו

אחותו הקטנה של דניאל כהן בן ה-13, שנדרס למוות על ידי מערבל בטון בת"א, חזתה בתאונה הקשה

ערוץ 7 , י"ח בשבט תש"פ

דניאל נדרס על קורקינט לעיני אחותו-ערוץ 7
דניאל כהן
צילום: באדיבות המשפחה

דניאל כהן בן ה-13 שנהרג אתמול מפגיעת מערבל בטון בזמן שרכב על קורקינט חשמלי הובא למנוחות בבית העלמין ירקונים.

אחותו הקטנה של דניאל עמדה סמוך לזירת התאונה - וחזתה באימה. אתר ווינט דיווח כי היא התקשרה מיד לאמה והזעיקה אותה למקום. תחילה סברה האם שמדובר בבדיחה - אך בפעם השנייה שבתה התקשרה כשהיא נסערת - הבינה האם את גודל האסון ומיהרה לבית החולים.

נהג מערבל הבטון טען בחקירתו במשטרה כי לא הבחין ברוכב הקורקינט יורד אל הכביש. לאחר חקירתו בשטח על ידי בוחני התנועה שוחרר הנהג לביתו בתנאים מגבילים.

מבדיקה במערכת של חברת הקורקינטיים השיתופיים "ליים", התברר הבוקר שבעת השכרתו של הקורקינט שעליו נסע אתמול דניאל כהן בן ה-13 כשנדרס למוות, הוזנו פרטי כרטיס אשראי ופרטי זהות של אדם אחר, שאפשרו לכהן לשכור את הכלי על אף גילו הצעיר.

מחברת ליים נמסר כי "אנו כואבים את הטרגדיה הנוראית וליבנו יוצא אל משפחתו של הנער. הרכיבה אסורה מתחת לגיל המותר על פי חוק. לקורקינטים השיתופיים של ליים מערכת הסורקת את התעודה המזהה של המבקשים לרכב על הכלים בהתאם להוראות עיריית תל אביב. כמו כן, חל איסור מוחלט להזין תעודה או פרטי תשלום של אדם אחר וכן אסור לפתוח כלי לרכיבה עבור קטין. אנו ממשיכים לחקור את המקרה ונעמוד לרשות כל גורם רשמי שיבקש את עזרתנו. נכון לשעה זאת אף גורם רשמי לא פנה לחברה, גם לא המשטרה".