המיזם שריגש את השר סמוטריץ': "מצדיע לחיילים הבודדים"

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' השתתף ביום סידורים לחיילים בודדים של ארגון נפש בנפש ו-FIDF: "מרוגש עד דמעות על כל הטוב שיש בישראל".

ערוץ 7 , י"ח בשבט תש"פ

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' ביקר היום (חמישי) ביום סידורים לחיילים בודדים של ארגון נפש בנפש וארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) ובשיתוף אגף כוח אדם בצה"ל.

השר סיפר על כך בפוסט בפייסבוק בו כתב, "אני ממש מבקש, תעצרו רגע את מה שאתם עושים, רגע אחד בלי בחירות ובלי מחלוקות, רגע אחד של גאווה במדינה שלנו ובעם שלנו. אני יוצא מאירוע מדהים של ארגון נפש בנפש בבית החייל בתל אביב. יום סידורים לחיילים בודדים".

סמוטריץ' הוסיף, "אלפי חיילים בודדים מארצות הגולה שהגיעו לישראל כדי להצטרף לשותפות הגורל של העם היהודי, כאן בארץ, ולהתגייס לצה"ל. אלפיים מהם הגיעו לכאן היום כדי לקבל מענה לכל מה שהם צריכים מול כל משרדי הממשלה. הכל ביום אחד ובמקום אחד, בלי בירוקרטיה מיותרת ובזבוז זמן".

השר ציין לשבח את אנשי משרדו שלקחו חלק ביוזמה, "זכיתי, ומשרד התחבורה הוא שותף מרכזי ביום הזה. מאות חיילים שמבקשים להמיר את רשיונות הנהיגה הזרים שלה לרשיונות ישראלים עושים את זה תוך כמה שעות ויוצאים עם רשיון נהיגה וחיוך על הפנים. נבחרת שלמה של אגף הרישוי על מחלקותיו השונות, בניצוחו של ראש אגף הרישוי התותח אפי רוזן, התייצבה שם, פתחה עשרות עמדות ומחבקת את החיילים שלנו בחום. עמדות רישום, בדיקות רפואיות, בדיקות עיניים וכשישים כלי רכב למבחני נהיגה מעשיים. עשרות מורים לנהיגה שתורמים יום מלא בהתנדבות, מעמידים את עצמם ואת רכביהם לטובת החיילים בלי לקחת שקל אחד".

"אני יוצא מכאן מרוגש עד דמעות על כל הטוב שיש במדינת ישראל" אמר השר סמוטריץ', "תודה גדולה לכל השותפים - עובדי משרד התחבורה ומשרדי הרישוי, הבוחנים, הרופאים והאופטמטריסטים (שמתייצבים גם הם בהתנדבות מלאה!). אין כמוכם! ולכם, אחיי ואחיותיי החיילים הבודדים, אני מצדיע".