אראל סג"ל:
"מקווה שנגיע לעמק השווה, לא באתי בשביל לריב"

אראל סג"ל הגיב להשעייה מהגשה בתאגיד בעקבות הופעתו בסרטון עם ראש הממשלה: "אני לא מפחד מאף אחד. אני מכבד אותם כבני אדם".

103FM , כ"ב בשבט תש"פ

אראל סג"ל
אראל סג"ל
גבריאל בהרליה

אראל סג"ל שוחח הבוקר (שני) עם אילה חסון וגולן יוכפז על סערת הסרטון, "אני מקווה שנצליח למצוא דרך שתשביע את רצון 2 הצדדים", אמר סג"ל על ניסיונות החזרה מההשעיה בתאגיד 'כאן 11'.

סג"ל הוסיף: "אני לא מפחד מאף אחד, ידעתי לקום ולצאת ממקומות. אני מכבד אותם כבני אדם. הייתי יכול להדליף את מכתב התשובה שלי לתאגיד, אני לא עושה דברים כאלה".

סג"ל מודה שהוא מבין את הבעייתיות בסרטון עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, אך חוזר ומדגיש כי לא מדובר בקמפיין בחירות. "יכול להיות שהייתי מיידע קודם את המנהלים ומסביר, אני חושב שזה היה רגע ספונטני שאמרו לנו להגיע וזה היה מבחינתנו אירוע אז הגענו. זה לא היה חלק מקמפיין. אין לאיש ספק מה אני הולך לשים בקלפי בשני למרץ, אני לא מתבייש בזה - אני מצביע למח"ל. זה לא סוד".

לדבריו: "אנחנו תקפנו את נתניהו בנושא המסתננים וגם אחרי ההתנתקות, מטעמי אידיאולוגיה. אם מחר מניחים לי מעטפה עם חומר מאומת על נתניהו, ברור שאפרסם. למה זעמתי בעניין הצוללות? אם הייתי יודע שביבי מכר את ביטחון המדינה הייתי הראשון שעומד מול הבית בבלפור. אני יודע בדיוק מה אני עושה ומה אני אומר וכותב".

"ברגע הכי תמים, עדין, הכי פחות אלים ומתווכח, הכי פחות מפלג ומשסה, זה הרגע שבו הושעיתי? זה קצת מצחיק אותי" תהה סג"ל וסיכם: "אני מקווה שנגיע לעמק השווה, לא באתי בשביל לריב".