ח"כ טסלר: "מזייפים נתונים ומשקרים"

"חדשים לבקרים מזייפים נתונים ומשקרים במצח נחושה לאזרחי ישראל והכל בשם קמפיין הבחירות וכמובן על הגב של החרדים!", טען ח"כ טסלר

מיכל לוי , כ"ב בשבט תש"פ

ח"כ טסלר: "מזייפים נתונים ומשקרים"-ערוץ 7
יעקב טסלר
צילום: דוברות הכנסת יצחק הררי

בדיון שהתקיים היום (ב') בכנסת בענין חסינות ח"כ חיים כץ התריע ח"כ יעקב טסלר (יהדות התורה) מפני מה שכינה 'תופעת ההסתה כלפי הציבור החרדי".

"אני רוצה לנצל את הבמה דווקא בימים אלו של לפני הבחירות, כשהשיח גועש וכל המפלגות במרוץ בלתי פוסק, לשוב ולהתריע מפני ההסתה נגד הציבור החרדי אותו אני מייצג. הסתה מתוזמנת ללא גבולות", פתח נאומו.

את חיציו כיוון ליו"ר ישראל ביתנו ח"כ ליברמן ולקמפיין מפלגתו. "ליברמן ומפלגתו, גררו את ישראל פעם שלישית לבחירות, וכשיש אפס הישגים אחרי שנים רבות של כהונה פרלמנטרית, אין זה פלא שהמצע היחיד שלהם הוא שנאה. שנאה לביבי, שנאה לאחר, ואיך לא, המוצר הכי אופנתי - 'שנאה לחרדים".

"חדשים לבקרים מזייפים נתונים ומשקרים במצח נחושה לאזרחי ישראל והכל בשם קמפיין הבחירות ושתיית מנדטים, וכמובן על הגב של החרדים!"

את שבט ל חסך גם מיו"ר כחול-לבן בני גנץ. "כואב לראות את ההשפעה על השיח בעקבות קמפיין השנאה המכוער של ליברמן. שמעתי את גנץ אומר, שהוא אוהב מאוד את המסורת, מכבד כל אדם וחשוב לו להיות קשוב לצרכי החברה החרדית. אך מצד שני הוא מוסת על ידי לפיד עם דף מסרים שמתואם עם ליברמן, שכאמור, איבד כל רסן.

"גנץ, בהתאמה מוחלטת, מתחייב כי יהדות התורה לא תקבל בממשלתו את משרד הבריאות וכי חוק הגיוס יעבור ככתבו וכלשונו. גנץ עושה את אותה טעות שעשה בפעם הקודמת, טעות שרק הזיקה לו. כי הציבור מאס בכל ההסתה, מאס בשיח המפלג.

"שיח ההסתה הגיע לרמות שלא היו בארץ מאז קום המדינה. לגלוג על ההלכה, על הרבנים, על כל אזרח שומר מצוות, על נשים וילדים. לא בוחלים בשום אמצעים.

"אני קורא לכולם: עיצרו לדקה אחת וחישבו לאן הגענו עם ההסתה הפרועה הזאת. הציבור הרבה יותר חכם ואינטליגנט משיח רדוד זה, והוא יבחן אותנו הפוליטיקאים במעשים שעשינו ונעשה עבורם ולא בסיסמאות חלשות והפצת שנאה."

את נאומו חתם במילים הבאות: "אני מקווה מאוד שתחושת המיאוס נגד מפיצי השנאה וההסתה תבוא לידי ביטוי בקלפי בעוד שבועיים, ועד אז חבריי, בואו נשמור על תרבות של שיח נקי למען עתיד טוב וחיובי יותר."