נתניהו הזמין לעימות, בני גנץ התחמק

ראש הממשלה הזמין את יו"ר כחול לבן לעימות טלוויזיוני לקראת הבחירות. גנץ סירב: "אתה הולך לבית משפט ומדינת ישראל חייבת להתקדם''.

ערוץ 7 , כ"ג בשבט תש"פ | עודכן: 23:36

נתניהו וגנץ
נתניהו וגנץ
יהונתן ולצר ואיתן אלחדז / TPS

ראש הממשלה בנימין נתניהו הזמין את יו"ר כחול לבן בני גנץ לעימות פומבי מולו לקראת הבחירות לכנסת ה-23.

בראיון לערוץ 20 אמר נתניהו ''אני מוכן לבוא הנה או במקום אחר, בני גנץ תקשיב, אני מזמין אותך לעימות טלוויזיוני. בוא. נבחר מישהו, או שאתה תביא מישהו ואני מישהו, נעשה עימות טלוויזיוני, נדבר מול הציבור.

''אין לי טלפרומפטרים, נגיד את הדברים האמיתיים. מה עשינו ומה נעשה למען מדינת ישראל. אני מזמין אותך לעימות טלוויזיוני, אהלן וסהלן''.

ראש הממשלה הציע עוד ''נעשה כמה עימותים, כמו בארה"ב - עימות אחד על הצד המדיני, עימות על הצד הביטחוני, עימות על הצד הכלכלי, שלושה עימותים טלוויזיוניים. רק בלי אוזניות. בסדר? בלי אוזניות''.

בני גנץ סירב להזמנת נתניהו ואמר ''מה קרה נתניהו? נבהלת שיש תאריך לעימות שלך מול עדי התביעה אז אתה מייצר ספין? ב-17.3 אתה הולך לבית משפט ומדינת ישראל חייבת להתקדם''.

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הגיב: ''שמח שראש הממשלה קיבל את עצתי והזמין את בני גנץ לעימות. בעידן שלנו מגיע לציבור לשמוע בלייב את האנשים שמבקשים את אמונו לתפקיד הרגיש ביותר שיש, הנהגת מדינת ישראל. אין לי ספק שאחרי שאזרחי ישראל יצפו באירוע החשוב הזה, בע״ה הם יווכחו בעליונותו המובהקת של נתניהו''.