מיקי זוהר בלאומיאדה:
הקהילה האתיופית חזרה לליכוד

נבחרי הליכוד השתתפו בלאומיאדה באילת. השר אלי כהן: אם לא נביא 61 הם יקימו ממשלה עם הרשימה המשותפת.

ערוץ 7 , כ"ו בשבט תש"פ

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן השתתף היום (שישי) ב''לאומיאדה'' של הליכוד המתקיימת באילת כשבוע וחצי לפני הבחירות לכנסת.

"אם לא נביא 61 הם יקימו ממשלה עם הרשימה המשותפת", הזהיר כהן. ''אנחנו רוצים מדינה יהודית דמוקרטית. יש לנו את אחד המנהיגים הטובים בעולם - בנימין נתניהו. זה בידים שלכם להמשיך את הנס של הקמת המדינה", קרא השר לקהל, ''העם והציבור ימניים וצריך שכולם יבואו להצביע''.

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר אמר כי הימין ינצח אם הוא יצליח להעלות את אחוזי ההצבעה, ''אנחנו יכולים לחולל את השינוי. נפעל גם במגזר הצרפתי והדתי לאומי והחרדי, והיום התחלנו לפעול במגזר הלא יהודי.

''הם הצביעו לרשימה המשותפת ועכשיו אנחנו צריך לעשות הכל כדי להחזיר אותם אלינו. הממשלה הזאת עשתה הרבה יותר למגזר הערבי מאשר הרשימה המשותפת. חלק גדול מהמגזר הערבי לא רוצה להצביע לרשימה המשותפת כי הם הולכים בדרך המסוכנת והקיצונית שלה. המהלך להעביר את ח''כ יברקן הצליח וכל הקהילה האתיופית חזרה לליכוד", סיפר.

ח"כ ניר ברקת שעתיד להתמנות לשר האוצר נאם גם הוא בלאומיאדה, ''אני מרגיש - אנחנו לקראת ניצחון. נתניהו ימשיך להוביל אותנו ואת המחנה הלאומי עד לניצחון הקרוב. אני מודה לנתניהו שביקש ממני להיות שר האוצר הבא של מדינת ישראל.

''גנץ שמועמד לראשות הממשלה לא מבין בכלכלה והדבר הראשון שעשה באזרחות הוא כשל ופשט רגל. אנחנו יכולים לתת לגנץ להוביל את מדינת ישראל עם 500 מיליארד שקלים?", שאל ברקת.