ניר ברקת: מישהו היה שם על גנץ שקל?

"אם גנץ היה מגיע היום ומבקש השקעה מישהו היה שם על גנץ שקל?", שאל שר האוצר המיועד של הליכוד ח"כ ניר ברקת.

חזקי ברוך, אילת , כ"ו בשבט תש"פ

שר האוצר המיועד של הליכוד ח"כ ניר ברקת השתתף בלאומיאדה של הליכוד בעיר אילת.

"אני מרגיש - אנחנו לקראת ניצחון. נתניהו ימשיך להוביל אותנו ואת המחנה הלאומי עד לניצחון הקרוב. אני מודה לנתניהו שביקש ממני להיות שר האוצר הבא של מדינת ישראל".

ברקת מתח ביקורת על מפלגת כחול לבן והעומד בראשה, "גנץ שמועמד לראשות הממשלה לא מבין בכלכלה ובמבחן הראשון באזרחות הוא כשל ופשט רגל אנחנו יכולים לתת לגנץ להוביל את מדינת ישראל עם 500 מיליארד שקלים?"

"אם גנץ היה מגיע היום ומבקש השקעה מישהו היה שם על גנץ שקל?", שאל ברקת, "הדבר הראשון שנעשה נוריד את מחירי המזון בישראל ולצד זה נעשה תמיכה לחקלאים שלנו ונשפר את מצבם. נוריד דרסטית את מחירי הדירות בישראל. עד היום המדינה מנהלת את שוק הדירות דרך מנהל מקרקעי ישראל בצורה ריכוזית ונעשה פיזור קרקע של המדינה לקבלנים ולרשויות.

נשקיע במערכת הבריאות שלנו שהיא מהטובות בעולם ונגדיל את בתי החולים בישראל. אני יודע להפוך את הפריפריה לאטרקטיבית עם שילוב של ציונות ואהבת ארץ ישראל וזה החזון שלי ונעשה אותו מיד לאחר הבחירות".

"הרפורמה הבאה - עסקים קטנים. צריך להקל עליהם ולתת להם לצמוח כי הם המנוע של הצמיחה של מדינת ישראל. שואלים איפה הכסף? היום אני אומר לכם באחריות שנממש את התוכניות בגיבוי ראש הממשלה. כדי שנוכל לעשות כל זאת ואנחנו קרובים לניצחון. נביא 300 אלף ליכודניקים שלא הגיעו - לקלפיות. אנחנו צריכים עוד 3 מנדטים ואנחנו ננצח".