אופיר סופר לערוץ 7: אפשר להביא 61 מנדטים למחנה הלאומי

ח"כ אופיר סופר טוען כי בסיבוב השלישי של הבחירות תיתכן הכרעה ברורה ומזהיר כי מה שיכול למנוע אותה זו אדישות של תומכי הימין.

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"ח בשבט תש"פ

אופיר סופר לערוץ 7: אפשר להביא 61 מנדטים למחנה הלאומי-ערוץ 7
ח"כ אופיר סופר
צילום: חזקי ברוך

שבוע לפני הבחירות לכנסת: מפלגת ימינה מנסה להעביר לבוחריה מסר אחד מרכזי - ממשלת ימין נמצאת בהישג יד.

ח"כ אופיר סופר מסביר לערוץ 7 כי "השגת רוב של 61 מנדטים אפשרית ומה שיכריע את הבחירות זו השאלה אם הציבור יצא להצביע. אני מדבר על ציבור הימין והציבור הדתי לאומי בפרט.

"הימין צריך לצאת בהמוניו ולא להתבלבל - לא בהכרח יהיו בחירות רביעיות. מי שלא יהיה אדיש ומי שיהיה עם מוטיבציה והבנה שהבחירות האלה יכולות להיות מוכרעות - יכריע אותן".

"אני חושב שהציבור לוגית מבין את העניין, אבל יחד עם זאת בסוף העייפות פועלת על כולם והאתגר הוא להצליח להוציא אותם מהמצב הזה אחרת תוצאות הבחירות עלולות להיות שונות ממה שאנחנו מקווים", מוסיף סופר.

לדבריו, "בהחלט יש לנו מה להיות מוטרדים, אבל יש סיבה טובה כן לעבוד. צריך לזכור שהציבור פחות פנוי להקשיב עכשיו וככל שנתקרב יותר נצטרך לשנס מותניים ולצופף שורות. נכון, לא הכל היה מושלם ולא כולם מרוצים, אבל אנחנו עומדים עם תוכנית טראמפ בדלת ורק אנחנו ניצור את המובהקות של הממשלה שתהפוך אותה לממשלת ימין".

''ימינה'' בחרה להתעלם מהניסיונות של הליכוד לייצר חיכוך וסופר מציין שמדובר בצעד נכון אסטרטגית. "אנחנו אחרי עשור של שיתוף פעולה נפלא עם כל מפלגות הימין וצריך לשמר אותה. בסיבוב הראשון של הבחירות 1,400 קולות הפרידו בין גוש הימין והשלטון. אפשר לעשות את זה. בסופו של יום לכולנו יש מטרה משותפת. הציבור מבין שצריך אותנו מאוד משמעותיים בהרכב הקואליציוני הבא כדי שלא יוכלו להתעלם מדרישותינו. אני מרגיש שבשבוע האחרון אני קצת יותר אופטימי מאשר הייתי לפני כן".

האם גוש הימין ישמור על אחדותו אחרי הבחירות? "עבדנו יפה בשתי מערכות בחירות ואני חושב שזה מה שיקרה גם עכשיו. האינטרס הרבה יותר עמוק ממה שאנשים מתארים. הוא לא רק פוליטי אלא מתוך הבנה של שותפות וצורך".