תיק דומא
עמירם בן אוליאל יועבר לכלא אשל

הנאשם המרכזי בתיק דומא יועבר מהאגף השמור בכלא השרון לכלא אשל הסמוך לבאר שבע. במשפחתו זועמים על הרחקת בן אוליאל מאשתו ובתו.

ערוץ 7 , ל' בשבט תש"פ

אוריין בן אוליאל, אשתו של עמירם
אוריין בן אוליאל, אשתו של עמירם
צילום: יוני קמפינסקי

שירות בתי הסוהר הודיע לעמירם בן אוליאל, הנאשם המרכזי בתיק דומא, כי בכוונתו להעבירו בימים הקרובים מהאגף השמור בכלא השרון במרכז הארץ, לכלא אשל הסמוך לעיר באר שבע בדרום הארץ.

ההודעה מגיעה ללא כל אירוע חריג ומסיבה שאינה ברורה.

משמעות העברתו של בן אוליאל לכלא בדרום הינה פגיעה קשה באשתו ובבתו בת ה-5 של בן אוליאל אשר מגיעות מידי שבוע לבקרו בבית הכלא.

היום (ג') ידון בית המשפט המחוזי מרכז בעתירת אסיר אותה הגיש עו"ד חי הבר בעניין.

אוריין בן אוליאל, אשתו של עמירם, תקפה את שירות בתי הסוהר ואת הפרקליטות על ההחלטה "מדובר בהתעללות לשמה. במהלך החקירות עמירם עבר עינויים קשים ומאז לא מפסיקים להתעלל בו ובנו. עמירם נמצא כיום בתנאים הכי קשים בשב"ס - בבידוד, ללא טלפונים, ביקורים רק אחרי מחיצה, סגור כל היום בתא קטן, אפילו את הכמה דקות שמים שהוא רואה ביום זה דרך סורגים ורשתות.

''זה לא מספיק להם, הם רק מתעללים בו עוד ועוד. הכל תוך ניסיון לשבור אותנו, אבל אנחנו חזקים. כל התיק זו עלילה ותפירה של הפרקליטות, השב"כ ושל שב"ס שעוזר להם בלשבור את עמירם, בעלי חף מפשע וזה יוכח בקרוב. זו מדינת ישראל 2020, בושה", מסרה בן אוליאל.

נציין כי בעוד שבוע יתקיים דיון נוסף במשפטו של בן אוליאל. בדיון צפויים עורכי דינו אשר אוחיון ויצחק בם, להשמיע את סיכומי התיק בע"פ, וזאת לאחר שסיכומים בכתב הוגשו לבימ"ש. בסיכומים מבקשים עורכי דינו לזכותו מכל אשמה וזאת בין השאר לאור ההודאות שהוצאו מבן אוליאל תחת עינויים, והשחזור אשר בוצע תחת איומי חוקרי השב"כ ובניגוד לנהלים.