מירי רגב:
"סוקרים של כחול לבן מרדימים את הימין"

שרת התרבות השתתפה בכנס ירושלים, "מי שמצביע לליברמן וכחול לבן מוביל לבחירות רביעיות או ממשלה שתלויה בטיבי ותחזיר אותנו לאוסלו".

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , ל' בשבט תש"פ

שרת התרבות והספורט מירי רגב השתתפה בכנס ירושלים של העיתון "בשבע", וטענה שם כי הסוקרים מנסים ''להרדים'' את המחנה הלאומי.

''יש מהלך מתוזמן של סוקרים מטעם כחול לבן שבאים להרדים את הימין, הם רוצים להרדים את הימין ולעורר את השמאל להצביע", טענה רגב.

היא האשימה: ״כחול לבן מובילה שיח מאוד אלים, כלפי חרדים, הימנים הם בוטים בעיניהם, כלפי מזרחיים וחובשי כיפות. אומרים שאנחנו משתטחים על קברים ועכשיו רון חולדאי קורא למניחי תפילין קהל משולהב - זאת תמצית השמאל שמרגיש מאויים, כשהוא רואה הצלחה בשטח, הוא מתחיל לגנות את הימין.

''זאת מחויבותנו לאפשר לכל אחד שרוצה להניח תפילין במרחב הציבורי לעשות זאת. מחוייבותנו לאשר לו את זה. יהודים בכל מקום בעולם הניחו תפילין במסתור, בתל אביב לא יחששו לעשות את זה".

רגב התייחסה גם לתוצאות הסקרים האחרונים המעידים על התחזקות הליכוד: "אני אומרת חד וחלק - יש מהלך מתוזמן של סוקרים מטעם כחול לבן שבאים להרדים את הימין, הם רוצים להרדים את הימין ולעורר את השמאל להצביע. הם באים להרדים את הימין. המוטיבציה בקרב השמאל היא מאוד גבוהה להפיל את הליכוד".

לטענתה, בני גנץ לא יכול להקים ממשלה בלי אחמד טיבי. ''אני רוצה ריבונות על יהודה ושומרון ואני רוצה להמשיך בכל ההישגים המצויינים שהובלנו".

״אני אומרת חד וחלק, מי שמצביע לליברמן וכחול לבן מוביל לבחירות רביעיות או ממשלה שתלויה באחמד טיבי ותחזיר אותנו לאוסלו ב-92'. מי שרוצה את ראש הממשלה נתניהו, צריך להצביע ליכוד ולהביא אנשים שיצביעו לליכוד. אנחנו בעזרת ה' ננצח".

על החלת הריבונות אמרה רגב: "אני מאמינה שזה יקרה, משום שטראמפ הבטיח ריבונות על רמת הגולן וזה קרה. טראמפ הבטיח מעבר של השגרירות לירושלים וזה קרה. הבטיח להכיל חוקיות על השטחים וזה קרה. טראמפ הבטיח ריבונות ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן וצפון ים המלח וזה יקרה. נקודה. ברגע שצוות המיפוי יסיים את תפקידו, משום שאני סומכת על הנשיא טראמפ ואני מציעה לכל אנשי הימין שיושבים כאן, אין דרך אחרת, היחיד שיכול להוביל את הממשלה שלנו זה נתניהו".