הקל על לקוחות בתכנון וייצור
הקל על לקוחות בתכנון וייצור צילום: Courtesy of Dassault Systèmes

חברות דאסו סיסטמס ו-Xometry הודיעו על הקמת שותפות ביניהן כדי לספק ללקוחות דרך חלקה ומשולבת לייצור חלקים על מנת להאיץ את תהליך הייצור.

למהנדסים המשתמשים ביישומי SOLIDWORKS ו-CATIA של דאסו סיסטמס תהיה גישה אוטומטית ומיידית להצעות מחיר של Xometry ב-MAKE Marketplace לייצור חלקים, מבלי לצאת מסביבת העיצוב שלהם.

ההודעה נמסרה בכנס 3DEXPERIENCE World 2020 שהתקיים בנאשוויל, טנסי.

כעת, מהנדסים יכולים למלא תפקיד גדול יותר בהיבט התכנוני של ייצור חלקים על ידי התמקדות בצורת אב-הטיפוס כמו גם בעלות ייצורו. בעוד שעד כה קבלת הצעות מחיר לייצור חלקים מספקי שירותים היתה כרוכה בתריסר קליקים בממשק אינטרנטי, כעת תהליך זה מתבצע באופן מיידי על ידי קליק אחד בלבד, באמצעות חוויה המבוססת על SOLIDWORKS ו-CATIA.

מהנדסים יכולים לראות הצעות מחיר של Xometry על גבי המסך שלהם במסגרת העיצוב שלהם, ולאשר את ייצורו בקליק אחד, והכל תוך שמירה על האפשרות לקבל הצעות מחיר מיידיות או ידניות מספקי MAKE Marketplace אחרים.

צילום: Courtesy of Dassault Systèmes

"השקנו את ה-MAKE Marketplace בשנת 2018 כדי להקל על לקוחות בתכנון וייצור. השותפות שלנו עם Xometry מקדמת אותנו צעד קדימה לקראת מטרה זו", אמר סבסטיין מאסרט, ראש האסטרטגיה התאגידית בדאסו סיסטמס.

"לקוחות יכולים להזמין ייצור תוספתי באיכות גבוהה או חלקים בעיבוד CNC בקליק אחד ובמחיר הנכון, הודות לאופציה המתקדמת של הצעות המחיר המיידיות של Xometry. כל זה מהווה חלק מהחזון שלנו להפחית ללא ליאות את החיכוך שהוא מנת חלקם של לקוחות העוברים מעיצוב לייצור", הוסיף מאסרט.

צילום: Courtesy of Dassault Systèmes

כתוצאה של שותפות זו, Xometry הופכת להיות "השותפה העיקרית" הראשונה של MAKE Marketplace, דאסו סיסטמס. קטגוריה חדשה זו מכירה בספקי שירות מוסמכים בעלי אישורי איכות ברמה תעשייתית, ויכולות ייצור כדי לענות על צרכים תובעניים כמו גם להשיג שיעורי שביעות רצון גבוהים. דאסו סיסטמס מתכננת להוסיף "שותפים עיקריים" נוספים למערכת האקולוגית של ה-3DEXPERIENCE Marketplace.

"מהנדסים זקוקים לכלים הנכונים כדי לבצע את עבודתם בהצלחה, וזה כולל עבודה עם שותף ייצור מהימן ואמין", אמר רנדי אלטשולר, מנכ"ל Xometry. "כמובילה בתחום ההדפסה התלת-ממדית וייצור-לפי-דרישה, אנו משרתים לקוחות רבים ב-MAKE Marketplace מאז השקתו. באמצעות העמקת השותפות שלנו עם דאסו סיסטמס, אנו יכולים להתחבר ישירות ללקוחות ולהתחייב לספק הצעת מחיר עבור כל בקשה. הכל סובב סביב ייצור מהיר יותר".

צילום: Arutz Sheva
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו