סיכומים במשפט דומא

בתוכנית עובדה סיפר ארז אמויאל מי שהיה ראש צוות החקירה מטעם המשטרה בתיק, כי הוא מאמין לעדי הראייה בזירה, ולא לגרסת כתב האישום

תגיות: טרור רצח דומא
ערוץ 7 , ד' באדר תש"פ

הבית שהוצת בדומא
הבית שהוצת בדומא
צילום: Haytham Shtayeh, פלאש 90

בשעה 13:00 (יום ראשון) יתקיים בבימ"ש המחוזי מרכז בלוד דיון הסיכומים בתיק הרצח שבוצע בכפר דומא.

בדיון יסכמו הצדדים את טענותיהם. עורכי דינו של עמירם בן אוליאל עו"ד אשר אוחיון ועו"ד יצחק בם, יטענו כי יש לזכותו בתיק וזאת מלבד העינויים הקשים שבהם הוצאו ההודאות מבן אוליאל, גם בשל שורת פגמים בראיות התביעה בניהם עדות עדי הראייה לאירוע אשר סותרות את כתב האישום.

נזכיר כי לאחרונה, במהלך ראיון בתוכנית עובדה, סיפר ארז אמויאל מי שהיה ראש צוות החקירה מטעם המשטרה בתיק, כי הוא מאמין לעדי הראייה בזירה, ולא לגרסת כתב האישום כפי שהואשם בה בן אוליאל. מדובר במכה קשה לקו בו נקטה הפרקליטות לאורך כל התיק.

אורי קירשנבאום מארגון חוננו התייחס לפגמים בראיות בתיק "ראש צוות החקירה לא מאמין לכתב האישום, התביעה בצורה צינית מנסה ללכת בין הטיפות ולהתכחש לעדויות בזירה ולממצאים.

הציבור כבר מבין היום את גודל השערורייה בפרשת עלילת דומא, אנו מקווים שגם בית המשפט יפתח את האזניים ואת הראש ויפעל ביושרה ולא יירתע מהלחץ שמופעל עליו מצד הפרקליטות והשב"כ. עמירם צריך ללכת הביתה ומובילי העלילה צריכים לתת על כך את הדין".