תבוסה נוספת לרעננה שמתקרבת לירידה

גם החלפת מאמן שני העונה לא עזרה להפועל רעננה שהובסה בקרב התחתית מול כפר סבא ומאמנה החדש עמיר תורג'מן בתוצאה 0:3

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' באדר תש"פ

תבוסה נוספת לרעננה שמתקרבת לירידה-ערוץ 7
כדורגל
צילום: istock

השקט שאחרי הסערה. שבוע סוער עבר על הפועל כפר סבא. בצל הפיטורים המפתיעים של המאמן אופיר חיים, הגיעה היום כפר סבא למשחק תחתית חשוב במיוחד מול האחרונה בטבלה הפועל רעננה, בתזמון שיכול היה להיות הרבה יותר טוב עבורה.

למזלה של כפר סבא, מולה ניצבה קבוצה רעה מאוד, שניצחה רק פעם אחת ב-30 המשחקים האחרונים כאורחת ועם מאמן חסר ניסיון, השלישי שלה העונה.

למעשה, המשחק היום, משחק הבכורה של מאמן כפר סבא החדש עמיר תורג'מן, היה גם היסטורי עבור קבוצתו כשאחרי ש-11 ניצחונות הבית האחרונים שלה בליגת העל היו על חודו של שער, היום לראשונה מאז נובמבר 2007, ניצחה בפער בן 3 שערים במה שהיה גם ניצחון הבית השני שלה העונה בסך הכל.

כבר בפתיחה קיבלה כפר סבא מתנה בדמות הרחקתו של עדי נמני בדקה ה-17 לאחר תיקול חמור. מול 10 שחקני רעננה, לכפר סבא היה הרבה יותר קל ובתוך שתי דקות כבשה צמד שערים בדקות ה-39 ו-41.

פציעות ראש, עצבים גדולים וחוסר יכולת לנצח בחוץ, הביאו גם לשער שלישי לזכות כפר סבא לאחר טעות של שוער רעננה אסף צור ובסיום - כפר סבא קוטעת רצף של 3 הפסדים עם ניצחון חשוב במאבקי התחתית. רעננה? עם הפסד חמישי ברציפות ורצף של ניצחון 1 ב-30 משחקי החוץ האחרונים שלה, מגדילה את הפער ל-8 נקודות מחוף מבטחים. רק נס יציל אותה מירידת ליגה אחרי 7 שנים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il