מחזיקת הגביע העפילה לחצי הגמר

אחרי שפספסה את הכרטיס לפלייאוף העליון בגללה, נקמה בני יהודה בהפועל חיפה כשהדיחה אותה בשלב רבע גמר גביע המדינה בכדורגל עם 2:0

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' באדר תש"פ

מחזיקת הגביע העפילה לחצי הגמר-ערוץ 7
אוהדי בני יהודה. ישמרו על הגביע?
צילום: פלאש 90

מחזיקת הגביע תשמור על התואר? רק במוצאי השבת האחרונה פספסה בני יהודה את הכרטיס לפלייאוף העליון של ליגת העל בכדורגל לטובת הפועל חיפה, והערב (שלישי) כבר הוגשה הנקמה.

היה זה במסגרת רבע גמר גביע המדינה בכדורגל, שהעונה מתקיים בשיטת נוק-אאוט, זאת כדי לאפשר לשחקני נבחרת הכדורגל של ישראל להיערך בצורה הטובה ביותר למשחקי הפלייאוף של יורו 2020 מול סקוטלנד.

השתיים, מחזיקות הגביע בשלוש השנים האחרונות - כאשר בני יהודה זכתה בו פעמיים והפועל חיפה פעם אחת בתווך, נפגשו למשחק חשוב מאוד בניסיון האחרון שלהן להשיג את הכרטיס לאירופה בעונה הבאה.

הכתומים משכונת התקווה פתחו את המשחק היטב וכבר בדקה ה-22 עלו ליתרון משער של מוחמד גדיר. בהמשך יכולים היו אלה לכבוש שערים נוספים אך להפסקת המחצית ירדו כשהם מובילים 1:0 קטן.

במחצית השניה הקצב ירד, אך גם זה לא עזר להפועל חיפה להגיע לכדי מצב הבקעה משמעותי ובדקה ה-92 עמית זנטי סתם את הגולל עם שער נהדר שהעלה את בני יהודה בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות למעמד חצי גמר גביע המדינה בכדורגל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il