אולפן רדיו
אולפן רדיו צילום: ISTOCK

לרגל חג הפורים, תחנת הרדיו כאן ג' "תתחפש" ליום אחד לרשת ג' המיתולוגית, ותחזור לימים בהם התחנה שידרה מוסיקה לועזית פופולארית לצד מוסיקה עברית.

במסגרת היום המיוחד יחזרו לשידור שדרי העבר של התחנה כדי להגיש את התכניות האהובות משנים עברו.

את היום המיוחד, שיתקיים בחג הפורים, יום שלישי, ה-10 במרץ, יפתח בשעה 08:00 יובל גנור עם התכנית "על בטוח", תכנית ששודרה בעבר בכל יום שבת בעריכת גלעד בן ש"ך, ושידרה להיטים מכל הזמנים ובכל השפות. בשעה 10:00 תחזור רויטל עמית לשדר את "לי ולך שיר וברכה", תכנית הד"שים והברכות ששודרה בעבר בתחנה.

בשעה 11:00 יחזור דידי הררי לשדר את התכנית "חולה רדיו", ובשעה 12:00 ישדר שמעון פרנס את התכנית "פרנס העיר", שבה ישודרו שירים עבריים ולועזיים מאגן הים התיכון.

בשעה 14:00 ישדר קובי מנורה את השירים שדורגו גבוה ב"מצעד המצעדים" הלועזי ששודר ברשת ג' בשנת 1990, ובו לראשונה דירגו המאזינים את השירים האהובים עליהם משנות הארבעים ועד לאותה שנה.

בשעה 15:00 הישר מארכיון "קול ישראל" תשודר תכנית משנת 1986 של "חדש, חדיש ומחודש" שבה שידרה שוש עטרי ז"ל את הלהיטים הגדולים של אירופה וארצות הברית. בשעה 16:00 ישדר עופר נחשון את "קופסת הלהיטים" ששודרה בשנות התשעים עם מיטב להיטי הדאנס של התקופה.

את היום המיוחד יחתום בשעה 18:00 יקיר אביב עם התכנית "הצגה יומית" שתשלב מוסיקה ואווירה פורימית משעשעת שאפיינה את תכניותיו בעבר.

עורך ומפיק יום השידורים: קובי מנורה