אבא ואמא = משפחה
אבא ואמא = משפחהצילום: חזון

עיריית נתניה, עיריית הרצליה ועיריית רעננה הסירו את השלטים שהוצבו בשטחן ועליהם נכתב "אבא ואמא = משפחה".

תנועת חזון שעומדת מאחורי הקמפיין, פנתה לעיריות באמצעות עו"ד משה פולסקי ודרשה להחזיר את השלטים ולפצות את התנועה ב-100 אלף שקלים על כל שלט שהוסר.

''מדובר בהחלטה בלתי חוקית ובלתי סבירה שנערכה תוך חריגה מסמכות העיריה'', כתב פולסקי במכתב ההתראה לפני תביעה ששיגר לשלוש העיריות.

בתנועת חזון תקפו את הסרת השלטים ואמרו ''ראשי העיריות הדיקטטורים שהסירו את השילוט חושבים שהמדינה של אמא ואמא שלהם''.

קמפיין תנועת חזון סביב ערכי המשפחה החל לפני כשנה בירושלים ועורר סערה גדולה. בתחילת השבוע החל שלב נוסף בקמפיין כאשר אלפי תושבי גוש דן נחשפו בערב הבחירות לשלטים שנתלו בכביש איילון ובמקומות מרכזיים בעיר, בהם נכתב: "אבא + אמא = משפחה".

בארגון חזון הסבירו כי "מדינת ישראל היא מדינה המתבססת על ערכי היהדות, והדבר צריך לבוא לידי ביטוי גם במרחב הציבורי. מה אדם עושה בביתו זה עניינו, אבל המרחב הציבורי צריך לשמור על ערכי המשפחה היהודית".

הרב דרור אריה, יו"ר תנועת חזון ולשעבר יו"ר מפלגת נעם, אמר כי "הניסיון של ארגוני הלהט"ב לכפות ערכים מעוותים על כל האוכלוסיה הוא לא 'נורמלי' וצריך לשים לזה סוף. הקריאה הברורה והפשוטה שלנו, שזוכה ליותר ויותר תמיכה ברחבי הארץ- הינה לעצור את הטירוף הזה, לחדול מהמצעדים, מאותם השלטים שקוראים להשליט טרור להט''בי כבר מגיל חינוך ולחדול מכפיית האג'נדות האלה על כולנו''.