טיפול PRP לשיער
טיפול PRP לשיערPIXABAY

מהו טיפול PRP לשיער? למי מיועד הטיפול ? כיצד מתבצע טיפול PRP לשיער? מהם יתרונות טיפול PRP השיער? מה מחירו של טיפול PRP לשיער ? היכן מומלץ לעבור טיפול PRP לשיער?

נשירת שיער היא בעיה נפוצה בקרב נשים וגברים רבים, המביאה אותם לחפש אחרי טיפולים יעילים לפתרון הבעיה, שהרי שיער הוא חלק בלתי נפרד מ"כרטיס הביקור" הויז'ואלי שלנו ולכן, איבוד שיער עלול להביא לירידה בדימוי העצמי ובביטחון. תרופות שונות אשר פותחו במהלך השנים, ניסו להוות פתרון לעצירת הנשירה אך תופעות הלוואי שלהן וההכרח להשתמש בהם באופן יומיומי, הביא את החוקרים לחיפוש אחר אלטרנטיבות טובות יותר מרכזי אתר דוקטור חן מבצעים טיפול PRP לשיער, שהוכח מדעית כפתרון היעיל ביותר לעצירת נשירת שיער ועיבוי ומילוי שיער דליל. מחקרים רבים הוכיחו כי הטיפול יעיל לחיזוק שורשי השיער, עצירת הנשירה וחידוש הצמיחה בזקיקים "רדומים". היתרון הבולט של הטיפול הוא העובדה כי הוא מתבסס על דם המטופל ולכן אינו גורם לתופעות לוואי או דחייה. למומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, אלפי מטופלים אשר נהנים ממראה שיער מלא, צפוף ובריא הודות לטיפול PRP לשיער. הטיפול אף נמצא יעיל לאחר השתלת שיער ומחירו, אטרקטיבי במיוחד.

המקרים בהם נדרש טיפול PRP לשיער

טיפול פלזמה לשיער נדרש במקרים רבים ביניהם:

 • נשירה ודלילות שיער
 • מבנה שיער דק, חלש ושבור או בעל צמיחה איטית
 • התקרחות גנטית/תורשתית
 • יובש, שמנוניות, קשקשים או גרד הגורמים לנשירת שיער
 • כטיפול תומך לפני ואחרי השתלת שיער. (מאפשר גם לשיער המושתל וגם לשיער עם נטייה תורשתית לנשירה להיות חזקים יותר ולמנוע נשירת שיער עתידית או השתלה נוספת. )

מהו טיפול PRP לשיער?

בדם של כל אחד מאתנו מצויים שלושה סוגי תאי דם: תאי דם אדומים, טסיות דם ותאי דם לבנים. טסיות הדם אחראיות על תהליכים של שחזור בגופנו. הן הראשונות להיכנס לפעולה בעת פציעה וזאת לצורך שחזור רקמות שנפגעו. טיפול PRP לשיער מבוסס על טסיות דם המבודדות משאר הדם ומוזרקות באזורי השיער הסובלים מנשירת שיער או דלילות. טיפול PRP הוא טיפול מהפכני המבוסס על שימוש בטסיות הדם של המטופל המצליח לעצור את הנשירה ואף להצמיח שיער חדש. הטיפול המיושם בהצלחה כבר שנים רבות בתחומי רפואה שונים, הביא את המומחים הרבים בתחום, לעשות בו שימוש גם כטיפול בנשירת שיער. זוהי מהפיכה של ממש, הן עבור נשים והן עבור גברים הסובלים מנשירת שיער והתקרחות. טיפול PRP הוכח כעוצר את הליך הנשירה לחלוטין ומשפר את צמיחת השיער, צפיפותו ועוביו.

שלבי טיפול פלזמה לשיער

טיפול PRP לשיער הקרוי גם "טיפול ערפד" או "טיפול פלזמה לשיער", מיועד לנשים וגברים הסובלים מנשירת שיער, שיער דליל והתקרחות. טיפול פלסמה לשיער כולל ארבעה שלבים:

איסוף של 50-150 מ"ל דם מהמטופל העברת דם המטופל לצנטריפוגה חדשנית המפרידה בין סוגי תאי הדם השונים ביצוע שאיבה של טסיות הדם מהדם המופרד הזרקת טסיות הדם אל הקרקפת

נוזל הפלסמה מכיל מעל 20 גורמי גדילה שונים בהם אלו המשפיעים על כלי דם ואספקת דם טובה יותר לרקמות. גורמי הגדילה המצויים בפלסמה, מביאים להחייאתם של זקיקי השיער המתנוונים ומעניקים להם תמריץ ביולוגי לצמיחה מחודשת. ריכוז הטסיות בנוזל הפלזמה המוזרק למטופל, גבוה פי 3-7 מריכוזו בדם רגיל, עובדה המבטיחה כמות מספקת של גורמי גדילה לצורך חידוש צמיחת השיער. שחרור כל החלבונים מתחיל 10 דקות מתחילת הטיפול. הטסיות המוזרקות נותרות חיות ברקמת העור וממשיכות להפריש את גורמי הגדילה במשך שבוע עד עשרה ימים. הליך זה מצית תהליך ביולוגי המוביל לחידושו של תהליך הצמיחה אשר יימשך שנה שלמה לאחר התהליך.

יתרונות טיפול PRP לשיער

טיפול ה-PRP לצמיחת שיער, הוא חדשני ופורץ דרך בתחום הטיפול בנשירת שיער והתקרחות. בין היתרונות הבולטים של הטיפול :

 • הטיפול הוכח מדעית כמביא לעצירת תהליך של נשירת שיער, מעבה אותו ומעודד צמיחה מחודשת של שורשי השיער.
 • הפלזמה עשירה בויטמינים, הורמונים, אנזימים, חלבונים ומלחים המוחדרים לאזורים הדלילים בשיער ויוצרים התחדשות של תאים המביאים לחיזוק וחידוש צמיחת השיער.
 • שיפור חילוף החומרים ברקמות על ידי זריקה תוך שרירית של פלזמת הדם היוצרת מצב של עיבוי זקיקי השיער ומראה מלא וצפוף יותר.
 • תוצאות יוצאות דופן ללא תופעות לוואי, אלרגיות או זיהומים (היות ונוזל ה-PRP מופק מדמו של המטופל עצמו) הטיפול נחשב לטיפול הטבעי והמתקדם ביותר לטיפול בנשירת שיער שאינו מצריך תחזוקה יומיומית כמו בטיפולים אחרים.
 • ללא צורך בניתוח, טיפול בפולשנות נמוכה
 • מצריך טיפול אחד עד ארבעה בלבד על מנת לראות תוצאות משמעותיות
 • משפר מראה שיער ההופך לעבה, חזק, צפוף, רך ומבריק.
 • טיפול קצר בן 40-60 דקות בלבד המאפשר חזרה מהירה לשגרה
 • תוצאות ניכרות כבר בחודשיים הראשונים מתחילת הטיפול
 • תוצאות מוכחות ואפקטיביות מדהימה בקרב 90% מהמטופלים

טיפול PRP לשיער מחיר

המומחים של רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מביאים לכם את הפתרון החדשני והמוכח כיעיל ביותר לטיפול בנשירת שיער והתקרחות ולחידוש הצמיחה לזקיקים רדומים. הטיפול החדשני מוצע במחיר אטרקטיבי במיוחד של רק 1,200 -1,500 ₪ עבור טיפול אחד וכן, מוצע בהנחה משמעותית בסדרה בת 4 טיפולים. אלפי מטופלים של אתר דוקטור חן אשר עברו טיפול פזלמה לשיער כבר נהנים ממראה שיער מלא וצפוף הודות לטיפול החדשני.

טיפול PRP לשיער, ללכת בעקבות ההמלצות

המרכזים האסתטיים והרפואיים של אתר דוקטור חן ישנם מרכזים רפואיים מתקדמים עבור טיפול PRP לשיער ב: אשדוד, רמת גן, באר שבע, ראשון לציון, קריית מוצקין, ירושלים וכפר סבא בעלי מוניטין וניסיון רבים בטיפול פלזמה לשיער. אלפי מטופלים הנהנים ממראה שיער צפוף ומלא, שורשי שיער מחוזקים וצמיחה מחודשת, הם ההוכחה הטובה ביותר ליעילות הטיפול. אם אתם סובלים מנשירת שיער, דלילות שיער או התקרחות, זה הזמן לקבוע פגישה ללא התחייבות עם המומחים שלנו ולקבל את כל המידע אודות הפתרון המוכח והיעיל ביותר לנשירת שיער.