צפו: תספורת אש

נמאס לכם להסתפר עם מספריים? מוזמנים לנסות את הטרנד החדש

מתנאל ראט , ט"ו באדר תש"פ

לא לדאוג, זה לגמרי בטוח
לא לדאוג, זה לגמרי בטוח
צילום: iStock

אם אתם לא ממש מרוצים מהתספורת הרגילה שלכם, אולי תשקלו לנסות להוריד את השיער עם קצת אש.

תספורת באמצעות אש אולי נשמעת כמו רעיון הזוי במיוחד, אבל מסתבר שהיא כבר הפכה לטרנד עולמי.

תספורת האש הומצאה לפני כשנתיים בהודו, ומאז היא רק צוברת תאוצה. עלי נאזים היה הספר הראשון שהעדיף את האש על פני המספריים, ומאז העסק שלו רק פורח. נאזים השתמש בטכניקות התספורת הרגילות במשך 27 שנה עד שהתחיל לפתח את תספורת האש.

בהתחלה הלקוחות קצת חששו מההמצאה החדשה, אבל אחרי שכמה אמיצים הסכימו לנסות את תספורת האש היא הלכה והתפרסמה. לדבריו, בהתחלה הוא מורח חומר מיוחד על ראש הלקוח שימנע מהאש להתלקח יתר על המידה ואז הוא מבעיר את השיער תוך כדי שהוא מסרק אותו לצורה הרצויה.

לדברי נאזים, השיטה החדשה לעיצוב השיער היא לא רק גימיק שנועד להלהיב את הלקוחות אלא היא גם מספרת בצורה טובה יותר. הוא טוען כי האש שורפת את קצוות השיער, מאפשרת לספר בצורה מדויקת יותר ואפילו מונעת קצוות מפוצלים. חלק ממבקרי השיטה טוענים ששריפת השיער עלולה להזיק לקרקפת לאורך זמן, אבל נאזים טוען שהלקוחות כלל לא מרגישים את האש, ובינתיים המסתפרים רק ממשיכים להגיע.

עם הזמן, תספורת האש עברה גם למדינות נוספות ואפילו השתכללה. יש כאלו שהתחילו להשתמש במיכל ריסוס קטן בשביל להבעיר את ראש הלקוחות, וגם להגביר קצת את תחושת הפחד. ואם זה לא מספיק, מעצב שיער מספרד החליט לחתוך את קצוות השיער בחרב סמוראי אחרי ששורפים אותם באש.

אז בפעם הבאה שתרצו להסתפר באופן קצת ייחודי, תשקלו לבקש מהספר שלכם להוציא את המצית. מה שבטוח, גם אם אתם בדרך כלל מסתפרים לבד, נראה שעדיף לעשות את זה עם מספריים בדרך הישנה והטובה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם