אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: ISTOCK

ישראלים השוהים בבידוד יוכלו להצטרף לאינטרנט רימון וליהנות משירותי הסינון של החברה ללא תשלום, למשך חודשיים, כי להיות מוגנים בעת שהייתם הממושכת בבית.

''לפני מספר שבועות נחשף העולם לאתגר יוצא דופן שמצריך לא רק משמעת ברזל חברתית אלא מאתגר גם את התא המשפחתי, לראשונה בחיינו אנו נתקלים בבקשה לא טבעית בעליל והיא להיזהר ולשמור משנה זהירות מהקרובים אלינו ביותר", מסביר מנכ''ל אינטרנט רימון, יריב פאר, את המניע למהלך.

"הסיטואציה בה ילדים והורים שנמצאים בידוד אינם יכולים להתנהל בחיי היומיום בצמוד לבני משפחתם גורמת תחושת חוסר אונים לשני הצדדים בשלל תחומים, מרמת שיתוף החוויות ועד היכולת של ההורה לגונן על הילד שלו במידת הצורך וכאן אנו נכנסים לתמונה ומנסים אפילו במעט להגביר את תחושת הביטחון אצל ההורים והילדים", מסכם פאר.

מנתוני החברה עולה כי מאז החלו הוראות הבידוד של משרד הבריאות ישנה עלייה דרמטית ההולכת וגוברת של צפייה בתכני וידאו ברשת בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס ויוטיוב. נתון מעניין אפילו יותר הוא הזינוק של שימוש בשיחות וידאו שצומח יותר ויותר כאשר עוד ישראלים נדרשים להיכנס לבידוד.

"כחברה המוגדת על-ידי מדינת ישראל כמל"ח - משק לשעת חירום, נדרשנו השבוע לעשות התאמות רבות הן על ידי הגדלת ושדרוג המערכות הקיימות והן על ידי אירגון מחדש של כח האדם בארגון אשר כבר השבוע רבים מעובדי המטה ושירות הלקוחות הועברו לתפקד בשלט רחוק מבתיהם", מספר מנכ''ל רימון.

פאר סיכם את דבריו: "רימון מאז ומתמיד היתה חברה המקדמת בראש ובראשונה ערכים. בשגרה אנו עמלים רבות לסייע לחברה לבנות עתיד בעזרת חינוך נכון ובשעת חירום כזאת אנחנו עושים מאמץ רב לסייע למשפחות להרגיש קצת יותר בנוח''.