צפו: נתניהו בפתח ישיבת הממשלה המיוחדת איתי בית-און, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ניהל היום (ראשון) את ישיבת הממשלה מלשכתו בירושלים בשיחת וידאו (Video Conference) עם שרי הממשלה.

במהלך הדיון, הממשלה קיבלה עדכון רחב על המאמצים הלאומיים למניעת התפשטות נגיף הקורונה ודנה בצעדי ההיערכות להמשך.

"ראשית, אני רוצה להביע הערכה לאזרחי ישראל על התפקוד היוצא מן הכלל שלהם שמסייע לנו להאט את קצב ההתפשטות. אני רוצה שוב להצדיע לצוותים הרפואיים, ששמים את עצמם בקו הראשון, ואין דבר יקר מזה - אנחנו מעריכים את זה מאוד", אמר נתניהו בפתח דבריו.

''אנחנו מנהלים את הישיבה הזאת בשיחת וידאו. זאת דוגמה ללמידת ההנחיות שהוצאנו אתמול, על צמצום התקהלויות ושמירת מרחק. אנו מקפידים על כך - אתם רואים את זה גם במסכים. אני מבקש מכל משרדי הממשלה ומהסקטור הפרטי - כל מי שיכול להשתמש בטכנולוגיה כזו שיעשה זאת. אם לא, יכולים בהחלט באותה מידה גם צ'אטים עם טלפונים סלולריים, כך שאין כאן בכלל בעיה לממש את זה. זו דוגמה וגם בקשה לחיקוי להנהלות שונות ופגישות שונות''.

נתניהו הוסיף כי ''באופן מעשי, אנחנו נתחיל קודם כל בסקירה, של ראש המל"ל, על מצב הקורונה. נאפשר גם לשרים שנוגעים בדבר ישירות להגיב, ואחר כך כל שר ידבר בתורו. אחר כך נעבור לחלק השני של הישיבה שנוגע לתקנון שעת חירום והשאלה הטכנולוגית הספציפית שעומדת לפנינו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו