פתח תקווה
דביר ורעות התחתנו בגינת הבית

החתן והכלה ארגנו חתונה באולם שמחות אך העבירו את האירוע לגינה בעקבות ההגבלות. "העיקר בסוף זה להיות יחד ולהקים בית בישראל".

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , כ' באדר תש"פ

חתונתם של דביר ורעות היתה אמורה להיערך אמש (ראשון) באולם שמחות, אבל כאשר יצאו ההנחיות האחרונות של משרד הבריאות היה ברור שצריך להחליט אם לדחות או לקיים את החופה על פי התכנון.

"האמת שזו סיטואציה לא פשוטה כל כך", מספר דביר לערוץ 7, "במיוחד כשיש חלומות ורצון שאנשים רבים, משפחה וחברים ישתתפו איתנו בשמחתנו".

"דבר אחד היה לנו ברור בכל מקרה", מבהיר דביר, "לא דוחים בשום אופן. אנחנו מתחתנים ביום ראשון גם אם זה רק עם המשפחה המצומצמת ביותר. לבסוף הוחלט שאכן נקיים את החתונה בבית בנוכחות משפחותינו הגרעיניות בלבד".

הזמר יונתן רזאל הגיע לחתונה המצומצמת שנערכה בגינה של המשפחה של דביר. עוברי אורח ששמעו את השירה המרגשת התקרבו, התרגשו וכמובן צילמו.

"הייתה פשוט חוויה מדהימה", מסכם דביר, "הרבה אומרים שאת החתונה שלנו לא ישכחו, לא יודע מה יהיה בעתיד אבל מה שבטוח שאנחנו לא נשכח את היום הזה אף פעם."

"רצינו לתת פה גם איזו זריקת עידוד לכל הזוגות שנמצאים באותו מצב - תקיימו את החתונה בצורה אינטימית ומשפחתית, העיקר בסוף זה להיות ביחד ולהקים עוד בית בישראל... וזה גם יכול להיות טירוף על הדרך וכמובן רפואה שלמה לכל החולים".