מארגן החתונה ההמונית בבית שמש נעצר

החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-40 לחייו, נעצר במחסום המנהרות והוא מובל כעת לחקירה בחשד שהפר את צו בריאות העם ובכך סיכן את הציבור.

ערוץ 7 , כ"א באדר תש"פ

מארגן החתונה ההמונית בבית שמש נעצר-ערוץ 7
בית שמש
צילום: פלאש 90

המשטרה עצרה הערב (שלישי) חשוד שהפר את צו בריאות העם למניעת הפצת נגיף הקורונה וארגן חתונה רבת משתתפים בעיר בית שמש.

החקירה שהובילה למעצר נפתחה בעקבות דיווח על קיומה של החתונה בבית כנסת בעיר בית שמש בה נטלו חלק כ-150 משתתפים, מוקדם יותר הערב.

החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-40 לחייו, נעצר במחסום המנהרות והוא מובל כעת לחקירה בחשד שהפר את צו בריאות העם ובכך סיכן את הציבור.

על פי תיעוד שנחשף בחדשות 12, נראו במקום כ-200 משתתפים רוקדים ללא שום הפרדה או אמצעי מיגון כלשהם ובניגוד מוחלט לכלל ההנחיות שפורסמו בימים האחרונים.

אם לא די בכך, מתברר כי מארגני האירוע אף ביקשו מהמשתתפים באמצעות הזמנה ששוגרה אליהם שלא לדווח על מקום האירוע ולא להוציא ממנו תיעוד מצולם, כדי שהרשויות לא יאכפו האיסור לקיים את החתונה.

בחדשות 12 דווח כי תושבים חרדיים מקומיים שהתוודעו לאירוע זעמו על קיום החתונה במתכונת האמורה והגישו תלונה במשטרה נגד המארגנים.

בתוך כך עדכן הערב משרד הבריאות כי מספר הנדבקים בנגיף הקורונה בישראל נכון לשעה 22:00 עומד על 337 איש. חמישה מהנדבקים בנגיף מאושפזים במצב קשה, 10 מאושפזים במצב בינוני, ו-311 במצב קל. 11 מהנדבקים כבר החלימו מהמחלה.