שמואל מידד (זנגי)
שמואל מידד (זנגי)צילום: עצמי

מנכ"ל ארגון חוננו שמואל (זנגי) מידד תקף היום (ה') את הקמפיין התקשורתי הרעשני בעקבות עיכוב שיירת המחאה ומעצר של חלק מהפעילי השמאל מוקדם יותר היום.

מידד הצביע על הצביעות שבמתקפה "אני שומע היום זעקות על 'סוף הדמוקרטיה', 'זכויות אדם נרמסות' ואמירות נוספות. לא שמענו את כל המקהלה הזו זועקת כנגד עוולות לאנשי הצד הלאומי ולזכויות אדם של מתיישבים, זו צביעות, לא זכויות אדם מניעות את הזועקים".

בנוסף, תקף מידד את חה"כ משה (בוגי) יעלון אשר צייץ היום בחשבון הטוויטר שלו קריאה למפכ"ל המשטרה להבהיר לשוטרים כי הם שוטרי משטרת ישראל ולא שוטרי משטרת נתניהו, "כשר ביטחון הפקיר בוגי יעלון חייל מצטיין כאלאור אזריה כשהגן על עצמו ועל חבריו, האיץ מדיניות של צווים מנהליים אנטי דמוקרטיים נגד נערים בשל דעותיהם כשריססו מחאה בכתובות גרפיטי, חילל את הקודש וגירש את הישיבה ביצהר ועוד ועוד - והיום הוא מגלגל עיניים, חובר לתומכי הטרור ונזכר להסביר למשטרה שאסור לה לפעול למען מטרות פוליטיות. בוגי - בושה", אמר מידד.

נזכיר כי רק אתמול, פרסמו בארגון חוננו כי שוטרים הגיעו לבית משפחה של עצור בית מנהלי בירושלים על מנת לבדוק האם הוא מפר את הצו.

השוטרים הגיעו למרות שהיה מדובר בשעות שבהם הוא כלל לא היה צריך לשהות בביתו. אבי המשפחה שנתקל בשוטרים בכניסה לבית ניסה לעצור אותם ולומר להם שעל פי הצו בנו כלל אינו צריך להיות בבית בשעה זו, בתגובה דיברו השוטרים לאב בגסות ואיימו עליו שהוא יואשם בהעלבת שוטר.

"לא סתם אנחנו לא שומעים זעקות של התקשורת ואישי ציבור על מקרה מתועד כמו אתמול. כשהמשטרה פוגעת בצד הלא נכון יש שתיקה ואפילו הסכמה ועידוד. נקווה לימים טובים יותר לכל עם ישראל", הוסיף מידד לסיום.