אימוני קבוצות ליגת העל בכדורגל נעצרו

כניסתן של התקנות החדשות של משרד הבריאות והחמרת ההגבלות, הביאו את מנהלת הליגות בכדורגל להודיע על איסור גורף לקיום אימונים

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד באדר תש"פ

אימוני קבוצות ליגת העל בכדורגל נעצרו-ערוץ 7
ארז כלפון. שומרים על הבריאות
צילום: באדיבות מנהלת הליגות בכדורגל

עכשיו זה סופי - ליגת העל בכדורגל שובתת לחלוטין. אחרי שמשחקי הכדורגל הופסקו לחלוטין, כעת גם האימונים שהותרו במגבלות מסויימות נעצרים.

עם כניסתן של התקנות החדשות של משרד הבריאות לתוקף, הודיעו שם למנהלת הליגות בכדורגל כי יחול גם איסור גורף על קיום אימונים, עד להודעה חדשה.

ממנהלת הליגות נמסר כי "על פי הודעה שהתקבלה כעת ממשרד הבריאות, בשל המשך התפשטות נגיף הקורונה, עם כניסתן של התקנות החדשות לתוקף, יחול גם איסור גורף על קיום אימונים והאימונים הקבוצתיים יופסקו לחלוטין".

"האיסור יהיה החל מרגע פרסום הצו ועד למועד שיקבע לסיומו ככל שלא יוארך. אנו ממשיכים לשמור על קשר רציף עם משרד הבריאות ונעדכן בכל שינוי ככל שיהיה".

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות אמר כי "צו השעה מחייב את הקבוצות להפסיק את האימונים המאורגנים כפי שבוצעו עד עכשיו במתכונת בסיסית. אני רוצה להודות באופן אישי לפרופסור גרוטו שגילה הבנה גדולה לצרכים הספורטיביים של הקבוצות, גם בימים קשים אלו. אני בטוח כי כעת כל קבוצה תדע לתת לשחקניה הנחיות לשמירה על הכושר הגופני לתקופה זו באופן שיקל על כולם חזרה לפעילות כשיתאפשר באופן מיטבי".

לגבי שאלת סיום העונה אמר כלפון כי "אנו נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות ואני מבטיח לאוהדים שנעשה ככל שביכולתנו על מנת שהליגות יגיעו לסיומן, גם אם זה יהיה במועד מאוחר יחסית בהתאם להוראות משרד הבריאות. בימים אלו שמירה על בריאות הציבור היא המשימה החשובה ביותר"

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il