הילדים בבית? מגוון סרטים חינוכיים לילדים ולכל המשפחה – במיוחד למגזר הדתי והחרדי

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו, כשכל המשפחה, הורים וילדים יחד בהסגר – אפשר להשתגע בחוסר מעש, אז איך מתמודדים?

תגיות: סרטים
תוכן שיווקי , כ"ו באדר תש"פ

סרטים לכל המשפחה
סרטים לכל המשפחה
freepik

ימים לא פשוטים עוברים על כולנו, כשכל המשפחה, הורים וילדים יחד בהסגר – אפשר להשתגע בחוסר מעש, אז איך מתמודדים? מצאנו עבורכם את האתר המושלם לרכישת סרטים מתאימים לילדים (ובכלל לכל המשפחה) במגזר החרדי והדתי.

תכירו את גרינטק – מצלצל מוכר?

אם אתם לא מכירים את האתר גרינטק, הגיע הזמן שתכירו! גרינטק הוא מותג מוכר (במיוחד במגזר החרדי) בתחום הסרטים והמוזיקה, ניתן למצוא באתר מגוון סרטים אשר הופקו במיוחד לדתיים וחרדים, 98% מהסרטים שתמצאו באתר הם סרטים לילדים ולכל המשפחה, כך שאין לכם מה לדאוג – סרטים לא יחסרו לכם.

עולם הסרטים של החרדים והדתיים

ממש מתחת לאף שלנו, פורחת לה תעשיית סרטים שבטוח לא שמעתם עליה, הגיע הזמן שתכירו: תעשיית הסרטים המגזריים, שמעתם עליה? והיא חיה ובועטת! מאות סרטים הופקו במיוחד ומותאמים עבור משפחות דתיות וחרדיות.

רגע, זה בתשלום?

לפני שתתחילו לפנטז על מלאי בלתי מוגבל של סרטים ערכיים, כדאי לכם לדעת שמרבית התכנים באתר של גרינטק הם בתשלום, תעשיית הסרטים המגזריים לא "פרוצה" ואת מרבית הסרטים לא תוכלו למצוא בחינם, בסופו של דבר על התכנים הללו השקיעו רבות, כך שעל תכנים איכותיים – צריך לשלם.

הסרטים הפופולריים במגזר

באתר תוכלו למצוא מאות סרטים, אז אילו מהם הכי מומלצים? בין שלל הסרטים תוכלו למצוא סרטים פופולריים של הפקות כמו ניצוצות של קדושה או סרטיה של מנוחה פוקס, בגן של דודו, מלכהלי ועוד שלל נוסף, עצה שלנו? כנסו לאתר וחפשו בעצמכם, תופתעו לגלות את המבחר העצום שמציע האתר.

מתח ודרמה, קומדיה, טבע, אידיש ועוד

הסרטים מקוטלגים לפי ז'אנר או שפה, תופתעו לגלות שהמבחר מגוון מאוד, תוכלו למצוא ז'אנרים כמו מתח, דרמה, קומדיה, טבע ועוד. או שפות כמו אידיש ואנגלית (דוברי אישית בקהל?). ניתן גם למצוא סרטים לפעוטות או סרטים לנשים, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפינה שלו באתר.

דיסק פיזי וקובץ ישירות למייל

שימו לב שבאתר ניתן לרכוש "מוצר פיזי" – בעצם הדיסק של הסרט יגיע אליכם במשלוח, כך שתוכלו לצפות בסרט מתי שמתחשק לכם. עם זאת – אם תרצו לקבל את הקובץ של הסרט ישירות למייל שלכם, כתבו במעמד הרכישה בלשונית ההערות שאתם מעוניינים לקבל את הקובץ למייל, וישלחו לכם אותו ישר לאחר הרכישה ישירות למייל.

אפשר למצוא את הסרטים הללו בחינם?

וואלה? לא! מרבית התכנים הללו מוגנים וניתן למצוא אותם באתרים בודדים – וגם שם בתשלום. תוכלו להתנחם בכך שהעלויות לא בשמיים ונגישות לכל אחד (בין 15-40 שקלים לסרט).

ללא חשש גזל

לרוב, דתיים וחרדים מקפידים על כך שהתכנים שהם צורכים לא יהיו "גזל", הכוונה – פרוצים בניגוד לדעת המפיץ. אז אל חשש – גרינטק הינו מפיץ רשמי של מגוון סרטים והוא מוכר במגזר החרדי בעיקר בזכות היותו אתר ללא חשש גזל, כך שאם רכשתם מהאתר סרט – תוכלו להנות ממנו ללא חשש.

אז אחרי שעשינו לכם סדר וגילינו לכם עולם חדש של סרטים, נותר לכם רק להנות ממנו! כנסו לאתר גרינטק והתחילו בחיפושים אחר הסרט שהכי יתאים לכם ולילדכם. צפייה מהנה!