שמלת כלה
שמלת כלה צילום: ISTOCK

רוצה קצת לשתף אתכן בשלומי, למי שתוהה לעצמה איך מרגישה כלה בימי קורונה...

הימים עוברים בטוב, מאוד! מטלטלים ומפתיעים מרגע לרגע. כל דבר שחשבתי לוודאי, מתפורר. כל חלומות חיי על החתונה, עם תמונות בראש מהכסא כלה, חופה ברוב עם וריקודים, איתכן! הולך ומתמסמס.

ואתן יודעות? אני כל כך רגועה שיש מנהיג לבירה, אנחנו בידיים הכי טובות בעולם! מקור הטוב. אין כמו "ליפול אל זרועותיו המושטות של אב הרחמן". אנחנו יודעים באמונה שלימה שכל המהלך המשוגע שאנחנו זוכים להיות בו, הוא חלק מהגאולה הקריבה ובאה, בצעדי ענק!

מדהים לראות איך ה' מעיר אותנו ברחמיו הגדולים מתוך השינה העמוקה, משנת החורף הקודר של גלות ארוכה וחשוכה, ומלמד אותנו ש"הכל הבל הבלים ואין עוד מלבדו"... אני קולטת שהמציאות הקיצונית שאנחנו נתונים בה, היא רק חידוד האמת התמידית, שכלום לא בשליטתנו. עכשיו מרגישים את זה בחוש חזק, אבל זו אמת שהיתה נסתרת קודם התפרצות המגיפה.

אז חתונה תהיה אי"ה, מקווים שלמרות ההחמרות בהוראות, נוכל לקיים אותה. כמה שיותר מוקדם, אולי בתחילת שבוע.

בכלל אני רואה כמה ברכה יש בעת החירום הזאת. כמה דיוק והתכנסות היא דורשת מאיתנו. איש לתוך ביתו, למשפחתו. והחתונה שמצטמצמת מרגע לרגע, מ-500 ל-100 ואז ל-10. פחות או יותר. לאט לאט מתקלפים מכל הרעש ומתדייקים לעצם השמחה, עצם איחוד הנשמות, ברית נישואין. אהבה זכה. בדממה דקה, עדינה. ויהי רצון שהשכינה תהיה בת ביתנו..

אני מברכת אותנו שנגדל ביחד, עם כלל ישראל להיות אנשי אמונה, נדע להתבונן במציאות המשוגעת והבלתי צפויה שנקלענו אליה, ולראות ולשמוע את הקריאה האוהבת ללא תנאי של חי העולמים "שובו אליי". נרגיש את החיבוק החם והמתוק שלו. תראו כמה שפע מים הוא מוריד עלינו! אין סימן ברכה גדול מזה!

"הרפו ודעו כי אנכי א-לוקים"

זה מה שהולך איתי בימים האחרונים. אין שליטה אין אחיזה, רק להרפות ולאחוז בה'.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו