בכיינים נמאסתם!

שבעתי מחבורת ה"דמוקרטים", שלא מפנימים שהעם הוא הריבון, לא הם או התקשורת ואפילו לא בית המשפט העליון.

תגיות: טל בראון
טל בראון , כ"ז באדר תש"פ

ניסנקורן ועופר שלח
ניסנקורן ועופר שלח
צילום: כחול לבן

נמאס מהבכיינים, הקוטרים, הצדקנים בשקל, שגורמים לדמורליזציה בעם בעת הזו, במקום לחזק אותו, את הנהגתו ומנהיגו.

פגיעה במורל הלאומי בעתות חירום ובמלחמה, גרועה שבעתיים מכל טענה שיש בעת הזו דווקא, כלפי בנימין נתניהו, ראש הממשלה. כל מי שלמד ומבין קצת בפיקוד ומנהיגות לאורך ההיסטוריה האנושית, כנראה לא יחלוק על אף מילה.

בעת זו יש ללכד שורות ולהילחם יחד על חיינו ועתידנו במדינה, כשבראש המחנה ניצב המנהיג המנוסה, המקצועי והחזק ביותר שיוביל לניצחון, ולא איזה פוליטיקאי בכיין, כושל או טירון.

הדיוטות כמובן יחלקו על כל מילה גם מכאן והלאה, על כן מוזמנים הם להפסיק לקרוא וללכת לבכות למקלדתם הספוגה, על מר גורלם והצורך בהחלפת ההנהגה, שאינה ראויה לדעתם המלומדת, הזחוחה והיהירה, לכאורה.

שבעתי מלשמוע ״רק לא נתניהו״ מאנשים שאין להם כלום ולא היה להם כלום מה להציע מעבר לסיסמאות ריקות ומרירות, תסכול שופע והסתה נגד ציבור שלם שנמצא מימין להם (כן, יש הסתה גם בשמאל ואפילו דברי הבל של אלוף במיל' מסוף השבוע).

שבעתי מחבורת ה"דמוקרטים", שלא מפנימים שהעם הוא הריבון, לא הם או התקשורת ואפילו לא בית המשפט העליון. שלא יודעים להפסיד ולכבד את רצון הבוחר, גם לאחר סבב בחירות שלישי, או חס וחלילה- יותר.

שבעתי מ"דמוקרטים" בכיינים שאין להם כיוון או דרך, שמנסים למשוך את העגלה במורד בינתיים, אם בכלל הצליחו להיות מתואמים לרגע, ולא למשוך אותה בו זמנית לארבע רוחות שמיים.

שבעתי מה"דמוקרטים" הדגולים שיודעים לספור רוב למחנה השמאל לכאורה, בעודם נסמכים במניינם על קולות תומכי הטרור ומלאכי החבלה, היוצאים בגלוי וללא מורא כנגד רעיון המדינה היהודית והדמוקרטית גם עתה.
לזאת ועוד מוכנים הם מיד, רק בכדי שלא לשבת לצד מפלגות ציוניות ויהודים "קיצוניים" רחמנא ליצלן, שפעלו, התפללו ולחמו לצדם, בעבור עצמאותה של מדינת ישראל כבית לאומי לעם היהודי!

שבעתי מחבורה קטנונית של אנשים תבוסתניים שמייללים, מקללים וזורעים פילוג ופחד מביבי דווקא, באמצעות מודעות, תשדירים וקליפים הזויים, במקום להתגבר על היצר, להתאחד ולהביס את הקורונה ולא את ראש הממשלה!

מי שחושב בעת הזו לנצח עם הסיסמא "רק לא ביבי", פשוט טועה, מטעה ועלול להוביל את העם לסבב בחירות רביעי, בו ככל הנראה, כ-ו-ל-נ-ו (כדברי אהוד ברק) נקבל את ביבי שוב ובגדול!

מי שחושב שהמצב בארץ בלתי ניסבל מבחינתו, יתכבד נא להישאר בבידוד בביתו, או לטוס לנופש באיטליה, באוסטריה או בלונדון, שם, כפי ששרה זמרת ידועה, "הייאוש נעשה יותר נוח".

קורא אני לשלושת הרמטכ"לים במיל' גנץ, גבי ובוגי, המבוגר שבחבורה - שימו בצד את המחלוקות והפגינו עתה מנהיגות אחראית, כפי שדרשתם מפקודיכם בעבר. תעצומות נפש ודוגמא אישית קראתם לזה- זוכרים?! בקיצור- זה הזמן לממשלת אחדות!