כזה, אבל וירטואלי
כזה, אבל וירטואלי צילום: iStock

יחד עם המסעדות והקניונים הסגורים, גם גני החיות הפכו לשוממים בעקבות נגיף הקורונה. חלק מהם החליטו לנצל את המשבר בשביל לשדר את הגן אונליין ישירות לסלון של התושבים.

גן החיות בדאלאס כבר נסגר בשבוע שעבר, אבל החיות שלו עדיין ממשיכות להגיע אל המבקרים במסגרת פרויקט "מביאים את גן החיות אליכם". במסגרת הפרויקט, גן החיות משדר בלייב את החיות ומאפשר לגן החיות לשמור על קשר עם אלפי התושבים שנהגו לבקר בו מידי יום.

גן החיות בדאלאס לא לבד. גני חיות ברחבי העולם התחילו לשדר את החיות בצורה מקוונת כאשר גני החיות בסין כבר מעלים לרשת סיורים מקוונים בגן.

גני החיות הריקים הפכו להזדמנות עבור החיות לשוטט גם במקומות שבדרך כלל שמורים רק לבני האדם. גן החיות בשיקגו החליט לנצל את המצב ולתת לפינגווינים, שבדרך כלל כלואים בכלוב, לשוטט בחופשיות בגן. הפינגווינים התלהבו במיוחד מהדגים באקווריום וסרטון הטיול שלהם התפרסם במהירות ברשתות החברתיות.

אבל לא רק גני החיות התחילו לשדר בלייב. בעקבות ההצלחה של סרטון הפינגווינים, מוזיאון פילד להיסטוריה של הטבע פרסם את הטיול שעשה Sue הדינוזאור לבקר את הפינגווינים המאובנים במוזיאון.

אז אם כבר הרבה זמן לא ראיתם זברה או ג'ירפה מסתובבים לידכם, מוזמנים לחפש אותם באינטרנט. גם אם זה לא כמו לראות אותם במציאות, לפחות תחסכו את כרטיס הכניסה ואת הריח הנלווה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו