"חתונת קורונה" בלובי עיריית נוף הגליל

את החופה ערך הרב נעם קריספיל, מרבני הגרעין התורני בעיר, שהגיע יחד עם בנו וחתנו כדי להוביל את השמחה עם כלי נגינה.

ערוץ 7 , כ"ט באדר תש"פ

עיריית נוף הגליל הזמינה את המתחתנים בתקופת משבר הקורונה להינשא בלובי העירייה, ואמש (שלישי) התקיימה החתונה הראשונה בהשתתפות מספר מצומצם של אנשים על מנת לשמור על הנחיות משרד הבריאות.

החתן הוא עובד עירייה העסוק בימים אלו בפעולות חיטוי העיר והכלה הטרייה היא לוחמת קרקל, שניהם תושבי העיר.

את החופה ערך הרב נעם קריספיל, מרבני הגרעין התורני בעיר, שהגיע יחד עם בנו וחתנו שהובילו את השמחה עם כלי נגינה.

אחד העדים היה צחי וייס, מנהל הגרעין התורני שגויס בימים אלו למילואים בתפקידו כמפקד יחידת הקישור של פיקוד העורף ברשות המקומית. וייס שנמצא בבניין העירייה כבר מעל שבוע בתפקיד החירום הגיע לחופה עם מדי צה"ל וכובד להיות עד בחופה.

החתונה נערכה כחלק ממגוון פעולות שמוביל ראש העיר רונן פלוט עם צוות העייריה לטובת התושבים בימים אלו.

"הרב קריספיל ומשפחתו לא נחים לרגע, גם בשגרה וגם בעת חירום", אמר מנחם גנדל חבר מועצת העיר ונציג הציבור הדתי, "מרגש לראות את מסירות הנפש של הרב לטובת כלל תושבי העיר. הרב מגיע עם בני משפחתו וכלי נגינה ועם הרבה מאד עוצמות, מחזק את כולנו ומרומם את רוח התושבים".

בגרעין התורני בנוף הגליל נענים לצרכים השונים העולים מהשטח. במהלך כל השבוע האחרון נרתמו חברי הגרעין למשימות התנדבותיות בעיר כולל חלוקת אוכל לקשישים ונזקקים ברחבי נוף הגליל. צוות המתנדבים של הגרעין פועל בשיתוף פעולה עם כלל הגורמים בעיר ומסייע בחיזוק רוח התושבים ובסיפוק הצרכים השונים.

אתמול הגיע הרב קריספיל גם לשמח את דיירי בית האבות בעיר, בשירה ונגינה. לאור ההנחיות האוסרות על ביקור בבתי אבות עמד הרב קריספיל מחוץ לבניין והדיירים יצאו למרפסות ונהנו מהשירה והשמחה במשך זמן רב.