נפתלי בנט, תודה

רבים הם המסייעים במאבק בקורונה, אך ברצוני להעלות על נס את תפקודו של שר הביטחון.

תגיות: נפתלי בנט
נתן שרמן , כ"ט באדר תש"פ

נפתלי בנט
נפתלי בנט
צילום: טל עוז / משרד הביטחון

בימים טרופים אלו, כאשר כל העולם ובפרט ארץ ישראל עומדים בפני משבר חמור – אולי החמור מסוגו מאז 1918 – ראוי לציין פעילותו של אדם אחד - נפתלי בנט.

רבים הם האנשים המסייעים במאבק בקורונה, ראש הממשלה האהוב בנימין נתניהו, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, שר האוצר משה כחלון, יו"ר המשרדים השונים, יו"ר המל"ל, יו"ר אמ"ן וכו' וכו' והרשימה עוד ארוכה.

אך הנרטיב המרכזי העובר בין כולם הוא הקשר של תפקידם היומיומי למצב. לא שאני מזלזל בהקרבה העצמית והמסירות שלהם, אך ברצוני להעלות על נס את תפקודו של נפתלי בנט – שר הביטחון.

אני לא יודע אם תפקידו כולל את הלחימה במגפות, אך למרות זאת, מידי יום ביומו אנו מתבשרים על עוד מיזם ועוד פרויקט שהוא קידם והקים למניעת התפשטות המחלה.

אתמול זה היה שלושה מלונות לחולי ומבודדי קורונה, היום זה אגף במתחם הרבנות הצבאית שהוקדש למעבדת בדיקות ומחר הוא מבטיח עוד גיוס חיילי מילואים לעזרה בלחימה הבלתי פוסקת.

יש שיגידו שזה עניין פוליטי הנובע מפחדו שמה כסאו יישמט תחתיו וברצונו להוכיח את יעילותו. יש שיסבירו זאת כמבט לרחוק שבו הוא חוזה בחירות רביעיות שבהם הוא מצפה לקושש עוד כמה קולות שיתמכו בו בגין הפעולות שהוא עושה כעת. אך מה זה משנה? כל עוד בפועל מעשיו גורמים טוב, תחזיקו לו ידיים! כן מגיע לו תשואות! לא כי הוא צריך אותם, כי זה מגיע לו.

אני מקווה שמידת הכרת הטוב שנמצאת בליבותיהם של ישראל לא נעלמה כליל (ראו ערך בנימין נתניהו), ויהיו עוד שידעו להעריך את הראויים לכך. ובאם לא, מצבנו כחברה גרוע ביותר...

מקווה לטוב ובברכת "והסירותי מחלה מקרבך"

נתן

test770