גדול שחקני ברזיל תומך בנפתלי בנט

נגיף הקורונה שהכניס את העולם כולו להקפאה חוצה יבשות ומדינות. שחקן העבר ריבאלדו שיתף את נאומו של בנט: "הזמן להתאחד"

נרי וייס - ערוץ 7 , א' בניסן תש"פ

בנט בשידור בפייסבוק
בנט בשידור בפייסבוק
צילום מסך

בזמן שבעולם כולו מספר האנשים הנדבקים מנגיף הקורונה והמבודדים רק עולה ועולה, בכל מדינה מנסים למצוא את הפיתרון הטוב ביותר לעצירת ההתפשטות של הנגיף המבהיל.

מי שעיני רבים נשואות לה זו כמובן מדינת ישראל שעושה רושם כי היא נערכה בצורה הטובה ביותר לנגיף המידבק.

בזמן שמאמנים, ספורטאים ומועדונים תורמים בזה אחר זה כספים למען טיפול ראוי בחולים הרבים ובאנשים שנפגעו כלכלית מהנגיף, יש מי שבוחר להשתמש ברשת החברתית כאמצעי הסברה.

אחרי כריסטיאנו רונאלדו, ליאו מסי וטובי הספורטאים בעולם שקראו להישאר בבית, גם אחד מגדולי שחקני נבחרת ברזיל בעבר, החלוץ ריבאלדו בחר לעשות זאת ולקרוא לאנשים להישמע להוראות.

החלוץ האגדי של נבחרת ברזיל שיתף בדף האינסטגרם הרשמי שלו את נאומו של לא אחר מאשר שר הביטחון של מדינת ישראל ויו"ר ימינה, נפתלי בנט.

בנאום ששיתף ריבאלדו, אמר בנט כי "הדבר הכי חשוב הוא להפריד את המבוגרים מהצעירים, מה שיכול להיות הדבר הכי קטלני הוא אם סבתא תחבק את הנכד שלה, כי הקורונה זה וירוס שהוא קטלני יותר למבוגרים. מה שעלינו לעשות בתקופה הזאת זה לדבר עם הסבים והסבתות מרחוק, לא לחבק אותם כי זה מסכן אותם".

השחקן הברזילאי תמך בקריאתו של בנט והוסיף כי "צריך לדאוג לאנשים הנמצאים בסיכון בחכמה ולא בפאניקה. זה הזמן להתאחד ולדאוג לאוכלוסיה השברירית ביותר לנגיף הזה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il