חלוקות קמחא דפסחא בתנאים מגבילים

ארגון 'משביע' ניצב בפני אחד האתגרים הגדולים של השנה בצל המאבק העולמי בנגיף: חלוקת סלי קמחא דפסחא

בשיתוף 'משביע' , א' בניסן תש"פ

מסייעים למבודדים
מסייעים למבודדים
משביע לכל חי רצון

לאור הצהרתו האחרונה של ראש הממשלה על ההגבלות החדשות שנכנסו לתוקפן אמש, עלה חשש רב באשר לחלוקות קמחא דפסחא של כלל ארגוני החסד והעמותות.

בארגון 'משביע' מזכירים, כי לפני ימים אחדים נמסרה הבהרה ממשרד הבריאות לגבי אופן חלוקת המזון למשפחות הנזקקות ולעת עתה יהיו שינויים שימנעו את קיומה.

ארגון 'משביע' פועל משנת 1997 ברחבי יהודה ושומרון, ניצב בפני אחד האתגרים הגדולים של השנה בצל המאבק העולמי בנגיף: חלוקת סלי קמחא דפסחא הכוללים: מצות, יין, עופות, דגים, בשר, פרות, ירקות ותבלינים לאלפי משפחות. לתרומה הקליקו כאן>>>

"ההיערכות שלנו השנה שונה מאוד משנים קודמות" מסר יו"ר הארגון נתנאל שניר, "אם בשנים קודמות המטרה היתה להגיע לכל מקום גם במציאות ביטחונית מורכבת, השנה כללי המפה השתנו והיעד שסומן הוא אלפי בתים 'מבודדים' ברחבי יהודה ושומרון"

ההנחיות המחמירות לגבי אופי החלוקה דורשות מכלל הנציגים להקפיד על לבישת כפפות, מסיכת פה והיגיינה אישית גבוהה על מנת לשמור על בריאותם של כלל האזרחים והם לא מסתיימות בכך. "עם זה אנחנו עוד מצליחים להתמודד ומקבלים את הדברים ברוח טובה" הסביר שניר, "הקושי הגדול מתבטא בפער העצום שנוצר השנה בין הביקוש להיצע".

לתרומה הקליקו כאן>>>

וירוס הקורונה והמצוקה הכלכלית שנגרמה בעקבותיו לעשרות אלפי אזרחים הציב את העמותה בפני שוקת שבורה. תקציב התרומות אינו תואם לכמות הסלים המחולקת בכל שנה וזאת בניגוד לפניות הרבות שהתקבלו במשביע

"בכדי שנוכל להיענות בחיוב ולקיים את מצוות קמחא דפסחא בהידור ובמאור פנים אנו זקוקים לעזרתכם! הזמנים קשים והכיס של כולם דחוק אבל זוהי ההזדמנות שלכם להיות שותפים במצווה גדולה זו ולאפשר ל'מבודדים' לקיים את סדר הפסח בהידור, מתוך שמחה"

תרמו כאן ועזרו לארגון המשביע לספק קמחא דפסחא לכל המבודדים>>>