בשידור חי: הילדים הרסו את הראיון

לא תמיד קל לעבוד מהבית. פרופסור רוברט קלי ניסה להתראיין בשידור חי, אבל ילדיו לא הפסיקו לגנוב את הפוקוס

מתנאל ראט , א' בניסן תש"פ

בשידור חי: הילדים הרסו את הראיון-ערוץ 7
לא תמיד פשוט לעבוד מהבית
צילום: iStock

לא תמיד קל לעבוד מהבית עם ילדים קטנים, במיוחד אם מדובר בראיון טלוויזיוני. פרופסור רוברט קלי ניסה להתראיין לBBC, אבל הרשת התעניינה יותר בילדים שלו שלא הפסיקו להפריע.

פרופסור רוברט קלי למדעי המדינה ניסה להתראיין היום לרשת הBBC בקשר למשבר הקורונה בדרום קוריאה, אבל הילדים שלו התרגשו יותר מדי מהצילומים לטלוויזיה. הראיון עם קלי התנהל בשידור חי יחד עם אשתו וילדיו כאשר כבר מההתחלה ביתו של קלי עשתה פרצופים למצלמה, קפצה על אביה ולא נתנה לו להמשיך לדבר.

לאחר שקלי הצליח להוריד את ביתו, היא המשיכה לנסות למשוך אליה את תשומת ליבו כאשר היא לא הפסיקה לזוז ולמשוך את ידו. ואם זה לא הספיק, גם הבן הקטן של קלי התחיל להשתולל במהלך השידור עד שבשלב מסוים הוא התחיל לצעוק ועזב את החדר.

אבל למרבה ההפתעה, זו לא הפעם הראשונה שילדיו של קלי מפריעים לראיון שלו לרשת הBBC. גם לפני כשנתיים, פרופסור קלי התראיין מביתו, כאשר במהלך השיחה נפתחה לפתע הדלת וביתו הקטנה של קלי נכנסה בהפגנתיות והצטרפה אל אביה.

קלי כמובן התנצל על ההפרעה, אבל זמן קצר לאחר מכן ילד נוסף נכנס לחדר תוך כדי שהוא מתגלגל על כיסא האוכל שלו. לאחר הפרעות נוספות מאת הילדים, אשתו של קלי נכנסה בבהלה והוציאה את הילדים במהירות.

הסרטון התפרסם במהירות ברשתות החברתיות, שם שמחו במיוחד לראות שוב את הילדים מלאי החיים של קלי. לנו רק נותר לתהות איך הפרופסור לא למד מהראיון הקודם שעדיף להשאיר את הילדים בחדר אחר בבית ולהצטלם לבד.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!