אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: ISTOCK

ארגון "זהות" יחד עם האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך מזמין אתכם ליהנות מפעילויות משפחתיות לקראת חג הפסח.

התכנים שהועלו לאתר האינטרנט של ''זהות'' מותאמים למשפחות השוהות בבית. כלל הפעילויות המרוכזות באתר ניתנות להורדה, הפעילויות מתבצעות באינטרקציה משפחתית ובאמצעים ביתיים פשוטים.

הרב איתיאל בר לוי, מנהל האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, אמר כי "בימים אלה במיוחד האגף לתרבות יהודית מוצא לנכון לתת מענה לצורך הקיים בשטח, להכניס את הנשמה לקהילה. להגיע לקהילות כמו כל השנה ויותר מכל השנה.

''אנחנו מוציאים פעילויות רבות שנותנות מענה לימי השהות בבית. בימים האחרונים התמקדנו ביצירת פעילות המטפחת את הקשר הבין דורי, מעודדת יציאה מהמסכים על ידי יצירה משותפת ומשחקים משותפים. אנו שמחים לראות את ההצלחה ואת התגובות לתכניות שמגיעות למאות אלפי אנשים."

מנכ"ל זהות, ישראל בן פזי, תיאר את עבודת הארגון בתקופה האחרונה: "עם התפשטות נגיף הקורונה וההנחיות לאוכלוסיה התאמנו את פעילות מרכזי זהות כך שתמשך ככל הניתן. בנות השירות של זהות המשיכו לתת מענה לתלמידים במגוון פעילויות דיגיטל בנושאי זהות יהודית.

''בשלב זה בו כל משפחה מכונסת בביתה רצינו לתת דגש על פעילות שתכין את המשפחה לפסח, בתוכן ובחוויה, רצינו לאפשר להורים זמן איכות חינוכי עם הילדים ללא תלות במסכים. אני מודה לצוות התוכן של המיזם: נועה גמרסני, שרית גזבר, אוסי אבן צור ובנות השירות היקרות, שעמלו רבות על הפקת הפסח. מוזמנים ליהנות", קרא בן פזי.

לכניסה לפעילויות הפסח לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו