מה חשוב לדעת ב 2020 על פתרונות מחשוב לעסקים?

בעולם בו מידע הוא המשאב המשמעותי ביותר לקידום, שיווק והתפתחות של כל עסק או ארגון, שירותי מחשוב לעסקים הופכים להיות כלי ייצור

תוכן שיווקי , ד' בניסן תש"פ

פתרונות מחשוב לעסקים
פתרונות מחשוב לעסקים
צילום: iStock

בעולם בו מידע הוא המשאב המשמעותי ביותר לקידום, שיווק והתפתחות של כל עסק או ארגון, שירותי מחשוב לעסקים הופכים להיות כלי ייצור עבור הארגון בדיוק כמו מכונות וחומרי גלם במפעל, אתם רוצים להיות בטוחים שהארגון שלכם מקבל את פתרונות המחשוב המתאימים ביותר לעסק.

המשוואה פשוטה אם שירותי המחשוב יציבים – הארגון עובד ומתקדם.

פתרונות אבטחת מידע לעסק

תפקיד מערך אבטחת המידע הוא לשמור על הנכס היקר ביותר של הארגון – המידע הארגוני.

הסכנות היום רבות ומתוחכמות – וירוסי כופר, פריצה על ידי חולשות של מערכות הפעלה, מיילים זדוניים, התחזות זהויות, הודעות זדוניות לטלפונים ניידים ועוד.

אז איך מגנים על המידע שכל כך חיוני לעסק?

  • אנטי וירוס – פתרון תוכנה שמגן על המחשבים והשרתים מבפני תוכנות זדוניות
  • Firewall – חומרה או תוכנה שתפקידה לסנן תקשורת ותכנים שנכנסים אל הארגון.
  • סיסמאות והרשאות – הגדרת מדיניות סיסמאות ובדיקה של הרשאות לתיקיות ותוכנות ארגוניות

מודעות ונהלים – רענון של נהלי האבטחה ושמירה על מודעות העובדים לנושא וסכנות אבטחת מידע.

פתרונות ניטור ובקרה לעסק

על מנת לאפשר לארגון לעבוד בצורה יעילה חשוב שמערכות המחשוב יהיו זמינות, יספקו זמן תגובה טוב (ז"א יעבדו מהר) ויעברו תהליכי תחזוקה ייזומים בצורה סדירה.

מערכות ניטור ובקרה באות לספק יציבות לתשתיות המחשוב המופעלות בעסק שלך ולאפשר לחברת שירותי המחשוב להגיב ולטפל באירועים לפני שהם מגיעים לכלל תקלה או השבתה.

מערכת הניטור מציגה תמונה עדכנית של כלל תשתיות המחשוב, שרתים, תקשורת, חומות אש - באופן רציף ובמסכים נוחים וברורים. בנוסף, מערכות הניטור והבקרה מספקות התרעות בזמן אמת על תקלות ומאפשרות להתחיל לטפל בתקלה לפני שהיא מתפתחת להשבתה.

בכל הנוגע לזיהוי תקלות מחשוב, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם נמצאים תמיד עם האצבע על הדופק. חברת מחשוב מקצועית תסייע לך לזהות ולנטר תקלות בזמן אמת.

פתרונות ענן להתאים את הענן לעסק שלך

שירותי הענן הם בעצם, תשתיות מחשוב הכוללות - שרתים, מערכי אחסון, תקשורת וגיבוי המנוהלות עבורכם על ידי ספק חיצוני. שימוש נכון בשירותי ענן מאפשר להעביר את המערכות והמידע העסקי הנדרש לאחסון על גבי תשתיות הענן ללא צורך ברכש חומרה ורישוי וללא צורך בתחזוקה.

שירותי מחשוב ענן מקצועיים מאפשרים לארגון שלך להפעיל את תשתיות המחשוב ואת מערכות המידע הארגוניות שלו מרחוק, בצורה יעילה ללא השקעות בחומרה ורישוי.

כשאתם בוחרים שירות ענן, חשוב לוודא שהענן מתאים לצרכי התקשורת של הארגון שלך. התחרות בשוק הזה אמנם גדולה, אבל מומלץ שלא להתפתות ולהתחבר למערכות ענן שאינן מתאימות לעסק שלך.

חשוב לתכנן מראש מה באמת מתאים לעבודה בענן, מהם הצרכים של הארגון כמו רוחב הפס, משאבי חומרה ואבטחת מידע.

פתרונות תמיכה ושירות לעסקים

בסופו של דבר, התמיכה והשרות הם החלק הכי חשוב ביחסים בין חברת שירותי המחשוב והארגון.

חשוב לדעת שיש לך למי לפנות בכל רגע. וחשוב שהמענה יהיה זמין, מקצועי ורציני.

חברת שירותי מחשוב לעסקים תדאג שתקלות משתמשים לא יחזרו, שחלילה לא יהיו השבות, שנהלי התחזוקה יבוצעו בצורה מסודרת, שפתרונות אבטחת המידע המתאימים יופעלו ושמערכת ניטור תספק התרעות.

כשאתם מחפשים שירותי מחשוב לעסק, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. חברת ERG שירותי מחשוב, עם ניסיון של למעלה מ - 20 שנה בפתרונות מחשוב לעסקים , מזמינה אתכם ליצור קשר ולקבל את כל פתרונות המחשוב במקום אחד.